2017.g. MODE LĪGAVAI. 4. DAĻA

2017.g. MODE LĪGAVAI. 4. DAĻA

Visskaistākais, cēlākais un krāšņākais modes piedāvājums 2017.g. rudens līgavai!

Mori Lee by Madeline Gardner

Sievišķīgi silueti no glamūrīgiem luksusa audumiem un smalkām mežģīnēm ar pērļu izšuvumiem. Laika pārbaudītas, novērtētas un cienītas tradīcijas.

Naeem Khan

Tiecoties piepildīt visu pasaules sieviešu lielos sapņus, Naeem Khan kāzu tērpi ir eksotiski, dažādām nacionalitātēm un gaumēm piemēroti (dekoratīvas skaras kā atsauces uz Spāniju, kažokādas elementi kā sveiciens slāvu kultūrai). Tajā pat laikā, tradicionālākie kolekcijas tērpi ir aizraujoši aktuālās modes priekšgājēji un pirmrindieki.

Nouvelle Amsale 

Tradīcijas, atturība un lakonisms, un viscēlākā elegance un izsmalcinātība.

Odylyne The Ceremony

Bohēma, viegls gars, brīvība un nepiespiestība raksturo zīmola klienti – līgavu, kura nedemonstrēs sava sievišķīgā auguma trumpjus, bet gan svētku romantisko un saviļņojošo garu.

Oleg Cassini

Klasisko vērtību cienītājas aizraus Oleg Cassini rudens kolekcija, kurā galvenais ir spēcīgs, izteiksmīgs siluets un nevis dekoratīvo rotājumu kārtojums.

Persy

Ar 1920. gadu dekadences noskaņu – mirdzoši, vijīgi dekoratīvie risinājumi, skaras un volānu slāņi. Dinamika un vieglums, kurš asociēts ar bohēmu, ir piemērots arī modernai modes tendenču ievērotājai.

Pnina Tornai

Glamūrs dekoratīvi austrumnieciskā manierē, izaicinājums pašpārliecinātībai un pāri visam – nolūks pavedināt.

Reem Acra

Kā no pasakas, Reem Acra sieviete ir princese kuplos balles silueta tērpos ar inkrustētām korsetēm, tilla kilometriem, mežģīņu smalkumu un pufīgām volānu kārtām.

Rivini

Smalki spalvu akcenti, delikātas nolaideno plecu apdares , jutekliski smalka seksualitāte un klasiski silueti. Lielisks balanss!

Romona Keveza

“Cik atšķirīgas ir līgavas, tik atšķirīgi ir viņu tērpi. 2017.g. rudens kolekcija ir par līgavu, kura demonstrē savu unikālo presonību. Vienalga vai viņa ir aristokrāte, moderniste vai fešionista,” apgalvo dizainere un piedāvā tērpus visos iespējamos siluetos, krāsās un garumos.