2017. g. PAVASARA/VASARAS AKTUĀLĀS KĀZU MODES TENDENCES MODERNAI LĪGAVAI

2017. g. PAVASARA/VASARAS AKTUĀLĀS KĀZU MODES TENDENCES MODERNAI LĪGAVAI
Vera Wang 

Bez šaubām, kāzu tērps ir tas, kas ir jāieplāno jau laikus. Un pateicoties vadošajiem modes dizaineriem, tas ir izdarāms jau gadu iepriekš.

Līgavas gids 2017. gada kāzām!

NOST NO PLECIEM

Atkailināt plecu daļu ir veids kā gaumīgi un nepārspīlēti demonstrēt jutekliskumu un relaksētu glamūru. Elements, kurš piemērots gan minimālistiskos un atturīgos, gan bagātīgi dekorētos tērpos.

BANTE

2017. gada galvenais dekoratīvais elements un akcents ir bantes. Pārlielas bantes kā muguras vai jostas detaļa, romantisks piedurknes dekors vai matus rotājošs motīvs.

VĒL DZIĻĀK

Otrs 2017. gada seksīgās līgavas elements – tērpi ar dziļiem, burta V formas kakla izgriezumiem. Nepārprotami, tie ir vienlaikus gan diskrēti un eleganti, gan drosmīgi un jutekliski.

KRĀSA

Bez baltiem un šampanieša krāsas toņiem, līgavas alternatīva būs maigie pasteļtoņi. Tie, nepārkāpjot tradīcijas, ir liriski un poētiski, romantiski, sievišķīgi un izsmalcināti. Populārākie – rozā kvarca un dzidri zilais tonis.

BIKSES

Glamūrs un praktiskums ir 2017. gada kāzu bikšu stils. Smalki materiāli un eleganti dekoratīvie elementi pierādīs, ka klasika nav tikai kleita.

3 DIMENSIJAS

Interesantākās, oriģinālākās un aizraujošākās kleitas būs tās, kuras rotātas ar trīsdimensionāliem ziedu dekoratīvajiem rotājumiem. Telpiski un efektīgi, tie piešķir tērpam citu dimensiju.

ROTAĻAS AR ĢEOMETRIJU

Jaunā kāzu modes tematika ir ģeometrija – stratēģiski izvietoti caurspīdīgu audumu paneļi jeb veids kā tiek kārtoti dekoratīvie elementi vai būvēta pati tērpu forma. Viltīgi. Tādējādi, romantiskākajai dzīves dienai tiks piešķirts lakonisms un nedaudz asprātības.

APMETŅI

Neizbēgami praktisks, moderns un glamūrīgs ir kāzu tērpam pievienotais vai pāri uzvilktais apmetnis. Drāmas un teatrālisma elements ar garu apmetni kā plīvuru, dekoratīva atraktivitāte – ar īsu un bagātīgi rotātu.

PIEDURKNES

Tas, ka modē ir atgriezušās kāzu kleitu garās piedurknes, nenozīmē paslēpes un tīru funkciju vien. Nekādas atturības! Caurspīdīgas, mežģīņu kārtām rotātas, bohēmiskas un glamūrīgas.

SLĀŅU SLĀŅIEM

Ja pietrūkst drāmas – savu oriģinalitāti var atklāt ar tērpa svārku daļu, kura veidota vairākās kārtās. Kā pakāpieni vai kā volānu slāņi, šāds tērps būs deju laukuma karalis!

APKAKLES

Alternatīva atkailinātajai plecu daļai un dziļajiem izgriezumiem – tērps ar paaugstinātu apkakles daļu. Viktoriānisma stila atblāzma piedāvā apkakles kā volānus, askētiski nosegtus kaklus vai caurspīdīgas un koķetas miniatūras apkaklītes.