AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 1. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 1. DAĻA

Lai atrastu sev atbilstošāko kāzu tērpu, to meklējumi ir jāsāk gadu iepriekš. Pateicoties modes dizaineriem, jau šajā pavasarī varam iepazīties ar nākamā pavasara modes aktualitātēm.

Christian Siriano

Šī ir dizainera otrā, oficiālā kāzu tērpu kolekcija un tādēļ tās izveidē Kristiāns Siriāno ir izvēlējies nevis ievērot aktuālās modes tendences, bet vadīties pēc tā ko viņa klientes vēlas. Tas nozīmē – visa veida romantiku balansā ar ieturētu minimālismu – ar kupliem princešu kleitu siluetiem, bagātīgām tilla un zīda kārtām, kristāliem, pērlēm un izšuvumiem, baltas un ziloņkaula krāsas miksiem.

Reem Acra

Reem Acra pārsteidz ar visneierastāko kāzu modes piedāvājumu – ne mazāk romantiskiem 12 tērpiem melnā krāsā. Bet arī tradicionāli gaišajos, turpināts melnās krāsas elements kā akcents ar gariem cimdiem, bantēm un jostām. „Vēlējos, lai kolekcija ir seksīga, moderna un ļoti glamūrīga. Kāzu kleitu vietā vēlējos parādīt sieviešu grāciju,” skaidro autors.

Houghton

Dizainere Katarīna Polka ir vēlējusies demonstrēt īstas sievietes, viņu reālos augumus un to skaistumu ar viegli krītošiem tērpu siluetiem, labu piegulumu, augumu eksponējošiem izgriezumiem un vienu drosmīgu bikškostīmu. Juteklisks siluets un nerātnas detaļas. Tā esot kolekcija līgavai, kura vēloties dejot visu nakti.

Sachin & Babi

Zīmola dizaineri par savu auditoriju uzskata jaunavīgu, pašpārliecinātu līgavu, kura kāzu dienai meklē ko neierastu, negaidītu un pat riskantu. Piemēram, mēteli kā kāzu tērpu. Lai arī idejas un rotājumu novietojumi neierasti – motīvi tradicionāli – pērļu un kristālu izšuvumi un luksuss.

Elie Saab

Bagātīgums, grandiozitāte un, ar Japānas ķiršu ziedu motīviem rotāta, liriska sievišķība. Par pārsteigumu – praktiskums ir šo tērpu otrā kvalitāte. Svārku daļas ir noņemamas, dekoratīvie rotājumi samērīgi un funkcionālam, ērtam bikškostīmam dekors ir pats kvalitatīvais audums.

Anne Barge

Kā sinonīms labai gaumei un klasikai, Anne Barge ir līgavām, kuras paļaujas uz pārbaudītām vērtībām. Uz 1960. gadu stilu, aktrises Odrijas Hepbernas lakonismu un rotāties ar aktrises Bridžitas Bardo matu lentām.

Lela Rose

Kolekcijas tēma „Mīlestība ir mīlestība” un tērpi, kuri ir piemīlīgi skaisti, izsmalcināti un nesamocīti. Kā dizainere definē, tā ir „relaksēta formalitāte”: „Pat ja mūsu tērpi ir nodeva tradīcijām, tiem piemīt vieglums – kāzu modes jaunais noteikums.” Un tie nedrīkst kardināli atšķirties no tā ko līgava izvēlas ikdienā.

Viktor & Rolf

Pēc debijas pagājušajā modes sezonā, duets Viktor & Rolf jau ir atraduši savu mūzu – līgavu. Stila etalons, kurš meklējams avangarda un minimālisma balansā, un prakstiski valkājamā mākslinieciskumā. Bet detaļās – rokām veidoti, pat dabiska izmēra ziedi, plisēta tilla kārtas un pārlielas bantes.

Marchesa

Ar neierasti melnām detaļām (samta josta, matu lente, auskari un tērpa malu apdare) Marchesa romantisma un sievišķības vilnī radīta drāma. Novitātei, zīmolam neraksturīgi atkailinātas plecu daļas un nāras siluets, kura kuplā daļa sākas jau zem sēžamvietas. Tādējādi, elegantāk kā tradicionāli seksapīlās nāriņu kleitas.

Vera Wang

„Mani neapmierina tas, kas tipiski tiek uzskatīts par romantisku,” skan dizaineres arguments alternatīvai idejai par jaunu piedurkņu koncepciju un tērpos dominējošo asimetriju. Un izmantojot tradicionālos kāzu audumus (šifonu un mežģīni), dizainere radījusi dumpi ar lakonisku konceptuālismu, kurā nav vietas sirsniņu formas kakla līnijai un nāriņu siluetiem.

Foto no publicitātes materiāliem