AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 2. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 2. DAĻA

Stils, siluets un detaļas –  iedvesmojies no nākamā pavasara/vasaras kāzu tērpu kolekcijām.

Naeem Khan

Dizainers nefokusējas uz ātri gaistošām modes tendencēm, bet gan uz to ko patiešām vēlas līgava. Tādēļ, siluetu dažādība sākot ar princešu balles un īsām mini kleitām, līdz pat atturīgiem bikškostīmiem. Tāpat arī dekoratīvajos rotājumos – no bagātīgiem strausa spalvu un pērļu klājumiem, līdz skulpturālam lakonismam. „Ideja ir par to kas ir šī sieviete!? Viņa orientējas modē, viņa ceļo, viņa vēlas dažādību. Viņa vēlas laulāties skaistākajā kleitā un atlikušajā svētku vakarā- pārģērbties,” skan dizainera motivācija.

Oscar de la Renta

Tas nebūtu zīmols Oscar de la Renta ja kolekciju nerotātu ziedi, kuru iedvesmas avots ir modes nama izveidotāja puķu dārzi. Radošie direktori Fernando Garsija un Laura Kima savam priekštecim izrādot cieņu, šo motīvu ir turpinājuši un kāzu tērpus rotā ziedi, lapiņas, papardes un pat vīnogulāji.

Monique Lhuillier

Zīmols ir atgriezies pie tradīcijām, „pie kāzām nepieciešamā formālisma un mūžīguma.”Bez efektīgām inovācijām, klasikā ieplūdušas jauni, maigi kapučīno un lattes toņi, un klasiskais romantikas motīvs ar organzas ziediem matos un rokām gleznotiem uz kleitas pepluma daļas.

Carolina Herrera

„Manuprāt,” skaidro dizainere, „katras sievietes dzīves būtiskākā diena ir kāzas un tām ir jābūt romantiskām, sievišķīgām un sapņainām. Un nevis seksīgām.”Ievērojot tematiku par kāzām laukos, Carolina Herrera kolekcija ir maiga, poētiska un liriska (viegli krītoši audumi, lentes un mežģīnes) un funkcionāla (bikškostīmi un svārku daļā iestrādātas kabatas).

Alon Livne

Iedvesmojoties no amerikāņu dīvas, kinoaktrises Džoannas Kraufordes, kolekcija ir oda vecās Holivudas glamūram. „Nedaudz oldskūlīga, daudz maigāka un sievišķīgāka kolekcija, kurā meklēju ko jaunu, modernu un tīru,” skaidro dizainere, kurai apzīmējums „tīrs” ir nozīmējis izšuvumu un dekoratīvo elementu īpašu smalkumu.

Alexandra Grecco

Maiguma, liriskuma, intimitātes un brīvības iemiesojums – zīmola Alexandra Grecco kolekcija „Zvaigžņu putekļi”. „Vēlējos, lai pērļu izšuvumi būtu kā no debesīm nokrituši un viegli uz tērpiem izkaisījušies. Sievietei, kura novērtē klasisku siluetu ar oriģinālām detaļām,” rezumē Aleksandra. Un lai gan „Zvaigžņu putekļi” ir atsvaidzinoši vienkārši, tajā modeļi ir piemēroti ikvienai – sievišķīgi silueti, roķīgi divdaļīgi tērpi un pat seksapīli, dziļi V formas kakla izgriezumi.

Sareh Nouri

Iedvesmojoties no Ņujorkas, kolekcija ir paredzēta modernai, mūsdienīgai un, protams, romantiskai līgavai. Iedvesmas pilsētas mutuļojošās dzīves dramatisms, personiskā brīvība, valdzinošais luksuss un karaliska izsmalcinātība.

Hayley Paige

Hayley Paige līgavai ir bohēmiski sapņaina ar devu ekscentriskuma. Drāma ar balles kleitu kuplajām drapērijām, bohēma ar pludenām silueta līnijām un smalkums ar poētiski maigiem dekoratīvajiem risinājumiem.

Tara Keely

Glamūrs un mirdzums, pavedinājums un romantika. Dekoratīvo elementu smalkums gādā par romantiku, dziļie V formas kakla izgriezumi par pavedinājumu, bet caurspīdīgie materiāli – par jutekliskumu.

Foto no publicitātes materiāliem