AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 4. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 4. DAĻA

Oriģinālākās idejas, krāšņākie dekoratīvie elementi – modes dizaineri prot pārsteigt un nodrošināt ikvienu jauno līgavu ar tieši viņai piemērotāko.

Peter Langner

„Mūsdienās uzmanības iegūšanai sievietēm vairs nav jāatklāj savs ķermenis. Vēlos parādīt dažādas individualitātes,” paskaidro itāļu dizainers kādēļ 25 jubilejas gada kolekcijā nevar atrast izteiksmīgus, seksapīlu atklājošus elementus. Tajā ir vāciešu precizitāte, itāļu elegnace, spāņu daba un franču gaume.

Theia

„Mani iedvesmoja pērļu unikālās īpašības. Gara stiprums, neskartība un nevainība, un nomierinošais efekts,”precizē dizainers Dons O Nīls, kurš pērļu smalkumu atrādījis tērpu smalkajos toņos – viegli zilā, rozā, pelēkā un pērļu zaigojumu – pērļu un kristālu izšuvumos.

Justin Alexander

Mūsdienīgai līgavai – klasiska pieeja un romantiskas detaļas, un vasaras sezonai atbilstošs – nostaļģiskas vintāžas noskaņojums. Kāzu svinīguma pastiprināšanai – teatrāls dramatisms ar skulpturālām tērpu „astēm”, kupliem svārkiem un mirdzumiem, drosmīgajām – jostas, čokeri, cepures un trīsdimensionālas ziedu aplikācijas.

Gemy Maalouf

Sievišķība kā no citas ēras, Maalouf vieglie un gaisīgie tērpi romantiskākajām līgavām. Bohēmiski maigs siluets, delikātums ikvienā mežģīnes detaļā un kombinācijā, perfekcija kvalitātē.

Kelly Faetanini

Iedvesmojoties no Šekspīra un pavedināšanas naivajām sajūtām, maigas elegances izstrādājumi tradicionālos siluetos, bet tumšās romantikas un drāmas nodevai – melnas krāsas klātbūtne.

Dany Mizrachi

Pašpārliecinātība, seksapīls, izsmalcinātība un glamūrs – teatrāla drāma ar smalkiem paņēmieniem. Stratēģiski augumam glaimojošos ritmos, līdz perfekcionisma augstākajai pakāpei veikti izšuvumi, rotājumi un piegriezums.

Reformation

Ētiskās un ilgtspējīgās modes zīmols Reformation kāzu modi demonstrē kā visa notikuma garderobi. Sākot no pašas līgavas līdz tās mātei, un svētku nākamajai dienai. Pieejama cena, vieglums, bohēma un šiks.

Liancarlo

Dizaineri Karlosu Ramirezu esot iedvesmojis „tūkstots zvaigžņu mirdzums un brīnišķīgas līgavas kvēlojums”. Lakonisms un rafinētība, vieglums un gaisīgums, un smalka pieeja trīsdimensionālu tekstūru dekoratīvajos risinājumos.

Temperley London

„Šī sezona ir ļoti gaisīga, sapņaina, maiga, bet super glamūrīga. Katram izstrādājumam ir sava negaidītā puse,”pozicionē zīmols. Un patiešām, tāpat kā cilvēka daudzšķautņainā personība, arī Temperley London līgavu tērpos apvienojas inovācijas un retro, dekadence un komforts – bohēma, retro un Holivudas glamūrs. Bet detaļās – māksla ar jūgendstila motīviem.

Rosa Clara

Jutekliskas sievišķības kolekcija, kurā ikviens tērps ar delikātajiem audumiem un mežģīnēm izsmalcināti akcentē sievietes silueta pludenās formas. „Kolekcijas mērķis ir atspoguļot sievietes figūru ar romantisku dizainu,”komentē dizainere un tā izcelšanai kalpojuši skulpturāli elementi, seksapīli izgriezumi un siluetu pārspīlējumi.