AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 7. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 7. DAĻA

Oriģinālākās idejas, krāšņākie dekoratīvie elementi – modes dizaineri pārsteidz un iedvesmo.

Victoria Kyriakides

Mikss starp seksīgumu, saldumu, stingru struktūru un pludenumu. Mežģīnes un pērļu ornamentālisms, grāciju demonstrējošie silueti, viegli audumi, rotaļīgi dekoratīvie elementi – līgavai, kura vēlas būt karaliski glamūrīga.

Nouvelle Amsale

Klasiskas līnijas, vienkārši silueti, luksusa audumi un mēreni seksapīlas detaļas – Nouvelle Amsale piemīt īpaša izsmalcinātība un samērīga elegance, kurā mirdz galvenā personība – līgava.

Atelier Pronovias 

Zīmols sevi pozicionē kā sieviešu sapņu iemiesojumu, bet valkātāja: „sieviete, kura zin, ko vēlas. Viņa ir eleganta, ar raksturu un drosmīgi rāda, kas viņa ir.” Bet šīs kolekcijas atslēgas vārds ir „vēlme” un to piepildīšana, sākot ar klasisku romantiku, seksapīlu drosmi un beidzot ar modernām inovācijām.

Romantique by Claire Pettibone 

Dizainere ir atpazīstama ar romantiskām, karaliskām un gluži vai ēteriskām kāzu kleitām. Cenās pieejamākā līnija Romantique nav izņēmums. Tās bohēmiskajās noskaņās lirisks jutekliskums, relaksētība un tradīciju klātbūtne siluetos, materiālos un dekoratīvajos rotājumos.

Rivini 

Nepiespiesta elegance, bohēmisks vieglums un dramatismu iemiesojoši dekoratīvie rotājumi (volānu piedurkne, bantes elementi, spilgtas krāsas). Neaizmirstot par klasiku, tā uzpulēta ar smalkām, romantiku caurstrāvotām detaļām un rotājumiem.

Morilee by Madeleine Gardner 

Kolekcijas ideja esot visa veida atspīdumi: „Kristāla izšuvumu mirdzums, spīdošās līgavas acis, aizkustinošu dzīves mirkļu skaistums.”Un šie atspīdumi ir kleitas atdzīvinošās, īpašās, delikāti izšūtās detaļas. Bet silueti no dramatiskām balles kleitām līdz augumam cieši piegulošajām Nāriņu formām, un galējībām – teatrāli drosmīgas volānu kārtas.

Randi Rahm

Dizainere kāzu modē piedāvā drosmīgus, negaidīti izteiksmīgus paziņojumus. Bikškostīmus, retro mini kleitas, klasiku, roķīgumu, eleganci un to visu ar īpašām detaļām – asimetriskiem elementiem, skaistām aplikācijām, karaliskiem izšuvumiem. Moderni.

Willowby by Watters 

Gaisīgi un romantiski – ideāli piemērota kolekcija kāzām pludmalē vai citā, neformālā armosfērā. Vienkāršos, klasiskos siluetos, bet katra ar savu unikālo, negaidīto un moderno risinājumu vai elementu.

Watters 

Dizaineres Vatanas Vatersas 30 gadu ilgā pieredze modes industrijā viņu padarījusi par jomas profesionāli un līgavu sapņu pārzinātāju. Tātad, cik līgavas, tik gaumes un kolekcijas daudzpusīgums no plecus atsedzošām līdz ¾ garuma piedurknēm, atturīgi brīvi silueti vai balles kleitas, Viktoriānisma romantikas ietekmes vai mūsdienu modernās formas. Un visas – seksīgas.

Alyne by Rita Vinieris

Kanādas liriski seksapīlais un romantikais zīmols šo sezonu iekrāso klasiskākos un atturīgākos siluetos. Bet arī klasikā rodami moderni elementi – dziļi šķēlumi, volānu slāņi, minatūri apmetņi un audumu drapējumi.

Skati arī:

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 1. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 2. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 3.DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 4. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 5. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 6. DAĻA