AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 6. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 6. DAĻA

Iedvesmojies, fantazē un plāno savu kāzu kleitu jau gadu iepriekš. Idejas no labākajiem kāzu modes dizaineriem un zīmoliem.

Marco & Maria 

Iedvesmojoties no Hamleta slavenā Ofēlijas tēla un viņas ārkārtējo mīlestību pret augiem un ziediem, kuru centušies atspoguļot daudzi 19.gs. gleznotāji, Marco & Maria kolekcija ataino šīs glezniecības krāsas un nianses, ziedus (lillijas, vijolītes, ūdensrozes u.c.). Bet tēla sapņainumu – romantiskais piegriezums un maigie tilla, organzas audumi.

Jordi Dalmau

Ar nolūku iekrāsot līgavu klasisko baltās kleitas ar citām nokrāsām, valkātājai piešķirt dramatismu un svētku dienai piešķirt komfortu – tērpi no niansētām līdz spilgti izteiksmīgām krāsām, kleitas ar brīvu piegriezumu vai noņemamu tilla kuplo svārku daļu. Ne velti, kolekcijas stilu esot iedvesmojusi mežonīgā pirātu pasaule.

Inmaculada García

Dārgakmeņu dzidrums un dabiskā tīrība esot iemesls kolekcijas audumu vieglumam un siluetu vienkāršībai. Tādējādi, elegance, materiālu ekskluzivitāte un inovācijas drosmīgākajos tērpos, piemēram, ar zem kleitas paslēptiem mežģīņu legingiem.

Isabel Zapardiez

15 jubilejas kolekcija ir kā atskats dizaineres profesionālajā vēsturē un iedvesmas avotos. Tā ir antīkā un modernā Japāna, dizaineri Madlēna Vionē un Kristobals Balensiaga. Un šos iedvesmas avotus, to atšķirīgos stilus, audumus un krāsas kombinējot, dizainere saglabājusi zīmola galveno izteiksmes formātu – eklektiku. Tātad, humoru, asprātību un drosmi.

Galia Lahav

Anglijas Viktoriānisma laiks un Francijas Le Belle Epoque esot dizaineres iedvesmas un mīlas periodi: „Šos laikmetus raksturo pārmaiņas un inovācijas. Ikdienas atmosfēra bija optimistiska un tādēļ mēs šai noskaņai pievienojām devu romantikas un jūsmas par sievietes augumu.” Tāpat, smalkumu, bagātīgumu un jutekliskumu.

Cabotine by Gema Nicolás 

Kolekcija mūsdienīgai sievietei, kura tiecas pēc romantikas. Un romantika spēj būt dažāda – lakoniski atturīga, seksapīli atklājoša vai moderni ikdienišķa.

Angel Sanchez

„Mans stils ir pārinterpretēt klasiku ar svaiguma un modernuma efektu, un bez pārspīlējumiem,” definē venecuēliešu dizainers. Patiešām, saglabājot tradicionālos kāzu tērpu siluetus, dizainers inovācijas ir radis detaļās ar neierastiem volānu kārtojumiem, ikdienas garderobes elementiem, spalvu rotājumiem un ģeometriskiem motīviem.

Legends by Romona Keveza 

Romona Keveza līnija Legends ir romantikas iemiesojums. Tas nozīmē, balles silueti, mežģīņu klājumi, smalkas kaklu līnijas, atkailinātas muguras daļas. Klasika, kurai nav laika un modes noilguma.

Leanne Marshall

TV šova Project Runway dalībniece un uzvarētāja piedāvā neticami augstas kvalitātes kleitas. Viegls audumu kritums, sievišķīgs liegums un bohēmiska brīvība elegances rāmī.

Costarellos 

Nepiespiesta sievišķība, jauneklīgs svaigums un sapņainums apvienojas ar roķīgumu un pat eleganci. Tērpi aktīvai piedzīvojumu meklētājai, kura tiecas izvairīties no rutīnas, normām un stereotipiem, un tajā pat laikā – kāzas redz kā mīlestības un romantikas svinības.

Skati arī:

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 1. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 2. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 3.DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 4. DAĻA

AKTUĀLĀS KĀZU TĒRPU KOLEKCIJAS 2018. GADA PAVASARIM/ VASARAI 5. DAĻA