JUVELIERIS ARVIS KOTINS

Vecmeistaru zināšanas izcilam rezultātam. Īsts roku darbs. Īstas rotaslietas
JUVELIERIS ARVIS KOTINS

Profila attēls

Rotas, kas tiek izgatavotas ar rokām, cienot gadsimtiem senas meistaru tradīcijas, lai sasniegtu rezultātu, kas ir spējīgs izturēt laika pārbaudi.

Sākot no klasiskiem laulību un elegantiem saderināšanās gredzeniem, līdz patiešām neparastiem juveliermākslas darinājumiem, kas īstenos dzīvē jūsu fantāziju – tās ir unikālas viena eksemplāra rotaslietas, kas atbildīs jūsu vēlmēm un budžetam!

“Ikviena juveliera veidota rotaslieta ir kopdarbs ar klientu, tā ir kopīgi radīta enerģija. Tas nav tikai gredzens, bet gan simbols, ko cilvēki vēlas nodot no paaudzes paaudzē.”

“Klasiski laulības gredzeni vienmēr būs modē, un tie ir arī ļoti ērti, nēsājot diendienā. Tomēr bez klientu fantāzijas lidojuma un vēlmēm, stila izjūtas un tradīcijām, kuras nāk no spēcīgām ģimenēm, mēs nekad nebūtu radījuši to, ar ko varam lepoties šobrīd.”

“Saderināšanās un laulību gredzeni ir, iespējams, svarīgākās cilvēka dzīves rotaslietas. Izvēlieties tās ar pienācīgu rūpību un uzticiet to izgatavošanu profesionāļiem!”

“Īsts zelts, rūpīgi atlasīti dārgakmeņi ar īpaši drošiem stiprinājumiem un, vissvarīgākais, rūpīgs juveliera roku darbs, kurā ieliktas ne vien vecmeistaru zināšanas, bet arī enerģija.”

Līgavām iesaka