IDEJAS LĪGAVĀM NO MILĀNAS MODES NEDĒĻAS

IDEJAS LĪGAVĀM NO MILĀNAS MODES  NEDĒĻAS
Alberta Ferretti

Milānas modes nedēļas kolekcijas izceļas ar ekscentriskumu, dekoratīvo elementu daudzveidību un bagātību. Arī šoreiz. Drosmīgas krāsas, negaidīti un oriģināli dekoratīvie risinājumi, kuri iederēsies gan svinīgajā kāzu kleitā, gan tērpā pēc pusnakts.

Alberta Ferretti

Balansējot uz robežas ar ekscentriskumu, Alberta Ferretti saglabā tradicionāli nepieciešamo romantiku ar mežģīnēm, bet oriģinālais pienesums ir to daudzveidīgie un kontrastējošie salikumi. Rezultāts – bohēmisks.

Blugirl

Meitenīga koķetērija ar bohēmiskiem elementiem būs piemēroti līgavai, kura vienlaikus vēlas būt gan atturīga, gan romantiska.

Diesel Black Gold

Ikdienišķā kokvilnas auduma un mežģīņu dēļ, kleitas piestāvēs kāzām dabā, laukos un jebkur citur, kur dominēs piezemēta, omulīga un intīma atmosfēra.

Ermanno Scervino

Ermanno Scervino piedāvājums ir sievietei – dīvai, sievietei, kura vēlas būt balles karaliene. Mirdzoši audumi, krāšņas un dekoratīvas mežģīnes, dziļi izgriezumi – viss par labu glamūram, sievišķībai un efektivitātei.

Fendi

Ļoti oriģinālai fešionistai, kura nebaidās pārkāpt ierastās kāzu tērpu tradīcijas un tajā iepludināt ikdienas garderobi atgādinošas detaļas – brīvi krītošus siluetus, izteiksmīgākas krāsas un apdrukas, un, protams, aktuālākās modes tendences.

Francesco Scognamiglio

Francesco Scognamiglio piedāvājumā gan strikti kostīmi, gan ķermeni atsedzošās t.s. kailās kleitas. Kailās kleitas, kuras drebelīgi balansē uz vulgaritātes robežas, Francesco Scognamiglio (pateicoties izvēlētajam materiālam un nepārspīlētajai dekorativitātei) izpildījumā iemieso itālisku bezrūpību un vieglumu. Un, protams, īpašu jutekliskumu.

Gabriele Colangelo

Gabriele Colangelo izstrādājumi ir lielisks piemērs tam cik dažādi var būt kāzu tērpi. Un šie, vienlaikus radoši mākslinieciski un atturīgi, un oriģināli ar atjautīgiem dekoratīvo risinājumu izkārtojumiem.

Giamba

Romantikas un jaunības svinības ar meitenīgiem krāsu toņiem, dekoratīvām puķītēm, bantītēm, volāniem, taurentiņiem. Tik romantiski, ka pat aizkustinoši.

Gucci

Drāmas karalienei, kura mīl pārspīlējumus, bagātīgumu un ekscentriskumu. Un, protams, skriet modei pa priekšu.

Les Copains

Nobriedušas personības izvēle ar tērpiem, kuri neatbilst ierastajām kāzu tērpu klišejām – brīvi krītoši silueti, romantiskie volāni kā konceptuāli elementi, un mežģīnes kā mākslas darbi.

Luisa Beccaria

Kleitas, kuras bez mazākajām izmaiņām var uzreiz no skates aizlienēt kāzām. Romantisko sapņu piepildījums ar dinamiskiem, romantiskiem trīsdimensionāliem ziediem, silueti, kuri akcentē sievišķīgās smilšu pulksteņa formas, un seksapīls ar caurspīdīgiem, viegli krītošiem audumiem.

Prada

Oriģināla elegance, izsmalcinātība, dekorativitāte un poētiskums – Prada smalkie darinājumi būs lielisks svētku turpinājums pēc pusnakts.