Cik maksā kāzu rīkošanas aģentūras?

Labdien!
Kopš ar savu topošo vīru esam nolēmuši organizēt kāzas, jūsu interneta portāls, kā arī žurnāls šobrīd ir ikdienas aktualitāte (tā kā dzīvoju Parīzē, tad palūdzu draudzenei žurnālu iegādāties pie jums manā vietā).
Lasot informāciju par dažādām kazu rīkošanas organizācijām / aģentūrām man radās jautājums- cik šāds pakalpojums maksā un kur var redzēt piedāvāto pakalpojumu izmaksas?
Diemžēl, ne rakstā par to “ko īsti dara kāzu organizators” , ne arī dažādu aģentūru mājas lapās šādu informāciju neatrodu.
Tā kā nedzīvoju uz vietas Lv un man nav iespēja pie katra organizētāja aiziet klātienē, informāciju vācu un apkopoju ar e-pasta un interneta palīdzību.
Tā kā jūs esat speciālisti šajā nozare, varbut jums ir zināma / pieejama informācija par cenām vai kontaktinformācija, kur talāk vērsties pec atbildes?

Ar cieņu un pateicību jau iepriekš,
Agnese

Atbilde:

“Labdien, Agnese!
Katram kāzu organizatoram/aģentūrai ir savas izmaksas, ko noteikti precīzāk būs iespējams uzzināt pie katra no tiem. Dažādi kāzu organizatori dažādi arī nosaka atalgojuma kārtību – dažas aģentūras un rīkotāji ņem fiksēto maksu par visu kāzu organizēšanu, bet daži – ietur procentu no kopējā kāzu budžeta. Visbiežāk tie varētu būt, sākot 10% no jūsu plānotā kāzu budžeta.

Lūk, apkopotās vidējās pakalpojumu cenas kāzu aģentūrām:

  • jaunās kāzu aģentūras 700-800eur
  • aģentūras ar pieredzi 900-1000eur
  • aģentūras ar ļoti lielu pieredzei 1500-3500eur “