Labdien! Esam izvēlējušies kāzas rīkot ziemā. Kādas aktivitātes izvēlēties, lai mums gan mūsu viesiem būtu patīkami un komfortabli.

Protams, gadalaikam nav nozīmes, jo galvenais ir pats pasākums un atmosfēra, tomēr uznāk bažas par kāzām ziemā. Ir ierobežotāks atrakciju klāsts, jāuztrauca,lai viesi nenosalsts, lai kājas nesamirkst un viss pārējais, kas varētu traucēt Latvijas ziemas apstākļos. Varbū varat ieteikt, kādas aktivitātes izvēlēties, lai mums gan mūsu viesiem būtu patīkami un komfortabli. Paldies!
Atbild Arta Bondare, pasākumu aģentūras Oga Events radošā vadītāja.
“Tā kā ziemas mēdz būt dažādas, tad vislabāk būtu pielāgoties laikapstākļiem (gan apģērba ziņā, gan aktivitāšu), bet jebkurā gadījumā visdrošāk būtu kāds no šiem variantiem:
1) Ja paredzēta ceremonija vai kādas citas aktivitātes ārā, tad iespējams īrēt telti, to apsildīt ar āra sildītājiem un viesiem piedāvāt karstos dzērienus, piemēram, karstvīnu vai smiltsērkšķu dzērienu. Papildus viesus var nodrošināt ar siltiem plediem.
2) Visas paredzētās aktivitātes rīkot iekštelpās – muzejā, pilī, muižā, draudzes namā utml.
3) Atsevišķas aktivitātes starp ceremonijas vietu un svinību vietu nerīkot. Pašiem aizbraukt īsā fotosesijā un ar pārējiem tikties svinību vietā.”