Lūdzu iesakiet profesionāļus (ne mācītājus), kas gaumīgi varētu novadīt laulību ceremoniju

Labdien, vai varat ieteikt profesionāļus (ne mācītājus), kas gaumīgi varētu novadīt tieši laulību ceremoniju? Pirms noteiktā kāzu datuma sarakstīsimies dzimtsarakstu nodaļā, taču savā kāzu dienā vēlamies, lai mūs viesu klātbūtnē salaulā cilvēks, kurš gan savu sakāmo, gan stilu būtu pieskaņojis mūsu kāzu atmosfērai (dzimtsarakstu nodaļu pārstāvji šajā ziņā ir neelastīgi). Liels paldies! Jauku dienu!

Atbild kāzu rīkotāja Alise Kolosova/Alise Kolosova Boutique Event Planning:

“Labdien! Latvijā patiesi šī ir aktuāla problēma, ko izvēlēties tiem pāriem, kas nevēlas, lai viņus salaulā ne mācītājs, ne kāds no Latvijas dzimtsarakstu nodaļām. Es šajā gadījumā varu ieteikt un esmu strādājusi kopā ar aktieri Ģirtu Ķesteri, kam šīs lietas personīgi rūp un interesē. Viņš kopā ar katru pāri izstrādā konkrēti viņu laulības ceremonijas scenāriju un pieiet ar patiesu atbildību tam. Latvijā tādas vienotas datubāzes, kur atrast cilvēkus, kas veic šādus pakalpojumus diemžēl nav, bet jānorāda, ka šādu cilvēku arī nav ļoti daudz.”

Iesaka kāzu fotogrāfe Kristīne Grīnvalde:

“Vadoties no manas pieredzes, iesaku aktieri Gintu Andžānu un Mārtiņu Dauguli, kuri nopietni pieiet kāzu ceremonijas vadīšanai, ir profesionāļi savā jomā un iedziļinās jaunlaulāto personībās. Ginta vadītās ceremonijas ir emocionāli izjustas, skaistas. Mārtiņa vadītās kāzu ceremonijas ir ar humora un jautrības devu, kas liek viesiem smieties līdz asarām”.