Profesionāla kāzu rīkotāja palīdzība kāzām ārzemēs

Labdien!

Ar dzīvesbiedru plānojam salaulāties ārpus Latvijas, esam palikuši pie diviem iespējamiem variantiem – ģimenes lokā Santorini, Grieķijā, vai divatā – Franču Polinēzijā. Ņemot vērā steidzīgo ikdienu,mums noteikti būtu nepieciešama kāda profesionāļa kāzu plānošanas jautājumos palīdzība. Lasīju jūsu portālā arī stāstus par konkrētiem pāriem, kas par salaulāšanās vietu bija izvēlējušies arī Grieķiju un Franču Polinēziju, taču netiek minēts par pieredzi ar kāzu plānotājiem ….kā arī, protams, ņemot vērā jūsu ikdienas darbu, kas tiešā veidā saistïts ar šo tēmu….Vēlējos pajautāt, vai jums ir zināmi kādi profesionāli kāzu plānotāji, kuriem ir pieredze un/vai sadrabība par kāzu organizēšanu konkrētajās vietās, par kurām iepriekš minēju?

Paldies par jautājumu! Kāzas ārvalstīs organizē dažādas kāzu aģentūras Latvijā. Noteikti vajadzētu sazināties individuāli. Šeit jūs varat atrast labākos kāzu organizatorus Latvijā: https://www.ligavam.lv/ piedavajumi/kazu-rikotaji/

Kāzu rīkotāja Alise Kolosova/Boutique Event Planning by Alise sniedz šādu atbildi: “San Torini biju izpētes braucienā tieši plānojot pāra kāzas, taču vēlāk izvēlējāmies citu vietu. San Torini ir ļoti populāri vai ļoti dārgi viesnīcu formāti (jo to ir ļoti maz limitētajā teritorijā) vai izīrēt privātu villu un rīkot svinības tur. Tādas opcijas iespējams realizēt. Pārim noteikti neieteiktu izmantot sagatavotas “der visiem” tūrisma kāzu paketes. Šeit būtu jāveic dziļāka izpēte.”