1 gadus ar mums

SERENITY COAST

Lapmežciems, Latvija

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu SERENITY COAST


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Serenity Coast ir neliela brīvdienu māja Baltijas jūras krastā – Lapmežciemā – tikai 40 minūšu braucienā no Rīgas.

Sešstūru ēka ir radīta atjaunojošai atpūtai jūras krastā vai produktīvam un harmoniskam darbam. Šis namiņš ir lieliska opcija mierpilnai izmukšanai no ikdienas rutīnas.

Lai arī būve ir salīdzinoši neliela, tā rada plašuma un nepiespiestības sajūtu iekštelpās. Tā ir būvēta, izmantojot tikai kvalitatīvus materiālus, santehniku un mēbeles.

Īpaši komfortabla viesiem šķiet dušas telpa – arī vēsos vakaros to būs patīkami lietot, jo šajā zonā ir siltās grīdas, griestos iebūvēta kvalitatīva skaņas sistēma, īpaša lietus efekta duša utt. – tas ir jāizmēģina, lai saprastu!

Mājā ir viss nepieciešamais, lai pagatavotu gardu maltīti no labumiem, kurus iespējams iegādāties vietējā tirdziņā. Minūtes attālumā ir jūra, kā arī Kaņiera ezers, skaisti meži, kur bieži var novērot savvaļas dabu – piemēram, briežus. No mājas ved šarmanta taciņa pa tiešo uz burvīgu, plašu jūras liedagu, kur pat karstajās vasaras dienās ir mazāk cilvēku, kā citur.

Gulta ir plaša, ērta un komfortabla.

Ideāla vieta pārim!

Serenity Coast piedāvā burvīgu atpūtu divatā – sešstūru namiņā, tieši pie Baltijas jūras. Priežu ieskauta, tā atrodas 2 minūšu attālumā no jūras krasta, un netālu no Kaņiera ezera.

Serenity Coast Premium dizaina mājiņa būvēta no ekskluzīviem materiāliem un aprīkota ar izmeklētiem mājas piederumiem. Tās apmeklējuma laikā, piedāvājam baudīt glāzi vīna pie jūras, vietējo restorānu ar svaigi ķertām zivīm, kā arī ziemas periodā – slēpošanu, kas atrodas tikai 20 minūšu attālumā no naktsmītnes.

Sešstūra mājiņa jūras krastā – izsmalcināta bauda dabas un dizaina cienītājiem!


Viesu skaits

Mājiņu iespējams pasūtīt 2 viesiem + ir iespēja būt ar mazuli.


Cena

Cena no 110 eur par nakti. Min. palikšana – 2 naktis.

Aktuālās cenas skatīt mājas lapā: Serenity Coast.KĀZU NAKTSMĪTNESCiti pakalpojumu sniedzēji