3 gadus ar mums

MAGICAL BEAUTY

Rīgas iela 76a, Valmiera

+371 25159518 +371 25543295

www.magicalbeauty.lv

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu MAGICAL BEAUTY


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

MAGICAL BEAUTY piedāvājumā ir kāzu kleitas un vakarkleitas, kleitas izlaidumiem un dažādiem pasākumiem no tīrām un vieglām līnijām līdz pat sarežģīti radītiem kleitu modeļiem.

Izvēlies savu īsto – vienkāršu, tīras līnijas vai bagātīgi mežģīņu rotātu kleitu!

Mēs cenšamies piepildīt katras mūsu klientes vēlmes un sapņus. Mums ir vairāku zīmolu kleitas, kā Elizabeth Passion, Victoria Soprano Group, Lassabina, Melory, Loretto, Feya Bridal un Magical Beauty un citi zīmoli.


Iegāde / Piegāde

Galvenokārt darbojamies interneta veikalā, tur ir pieejams plašāks kāzu, vakarkleitu un izlaiduma kleitu piedāvājums. Taču gaidīsim Jūs arī ciemos mūsu salonā Valmierā.

  • Salonā piedāvājums būs mazāks nekā interneta veikalā, taču iespējams iepazīties klātienē ar dažādiem zīmoliem, materiāliem, kā arī atrast savu izmēru, lai veiktu pasūtījumu kopā ar mums. Uz vietas arī iespējams pielaikot un pasūtīt kāzu tērpam piemērotus apavus. Nāc ciemos darba dienās vai piesaki savu laiku, sazinoties ar mums, un nāc sev vēlamā dienā ārpus mūsu darba laika.
  • Salonā palīdzēsim noteikt kleitas izmēru, ja to nepieciešams sūtīt no internetveikala. Ja prece būs pieejama mūsu noliktavā, tad to iespējams saņemt jau 14 dienu laikā. Taču, ja kleitu nepieciešams šūt, tad piegāde var aizņemt līdz pat 45 darba dienām. Neatliec kleitas iegādi uz pēdējo brīdi!
  • Piegādājam Baltijas valstīs bez maksas ar kurjeru – Omniva, DPD vai Ekspress pasts.

 


Cenas

Kleitu cenas no 100 līdz 2500 EUR. Kleitas cena ir atkarīga no izvēlētā modeļa, sarežģītības un izmantotā auduma. Kā arī no materiāliem, kas rotā kleitu, kā arī  izmēra.

Pie mums kāzu kleitas ir veidotas sākot no klasiskiem piegriezumiem un audumiem, līdz pat krāšņām un ar mežģīnēm vai pērlēm rotātām kleitām, to skaitā arī vakarkleitas un kokteiļkleitas. Esi grezna jebkurās svinībās! 


Papildus pakalpojumi

  • Kleitas nav pieejamas nomas pakalpojumiem.
  • Piedāvājam bez papildus izmaksām pielāgot kleitas izmēru individuāliem mēriem.
  • Iegādājoties 2 kleitas un vairāk, ir iespēja iegūt pastāvīgo klientu atlaižu bonusus.

 


Vairāk informācijas arī šeit: MAGICAL BEAUTY


VAKARKLEITASCiti pakalpojumu sniedzēji