KĀZU MODE 2017.GADA RUDENIM – 2. DAĻA

KĀZU MODE 2017.GADA RUDENIM – 2. DAĻA

Līgavām. lv iesaka jau laikus plānot savu kāzu kleitu un iedvesmoties no nākamajām rudens kāzu modes aktualitātēm!

Eve of Milady

Eve of Milady kāzu kleitas ar ārkārtīgi sievišķīgiem siluetiem, bagātīgām, ornamentālām un dekoratīvām mežģīnēm ir kā lielas mākslinieciskās vērtības tēlniecības darbi.

Francesca Miranda

Klasiski silueti ar izteikti moderniem un novatoriskiem elementiem iluzorajos, dziļajos kakla izgriezumos. Un  smalkie, pat trauslie dekoratīvie elementi (ziedu aplikācijas, pērles, mākslinieciski zīmējumi un trīsdimensionāli taurentiņi) ir visromantiskākās iztēles piepildījums.

Galia Lahav

Sievišķīgas romantikas un mežonīguma apvienojums klasiskos un novatoriskos siluetos. Mākslinieciskas mežģīnes, dramatiskas un pārspīlētas formas, un, protams, aktuālie trīsdimensionālie dekoratīvie motīvi.

Hayley Page

Pasteļkrāsas, ledaini aukstie vai dūmakaini baltie krāsu toņi atdzīvināti ar mirdzošiem izšuvumu vai mežģīņu akcentiem, volānu neierastie, slāņainie risinājumi, kontrastējošas korsetes ar kuplām un poētiskām svārku daļām – Hayley Page ir līgavas – princeses must have zīmols.

Idan Cohen

Modernai līgavai – fešionistai atbilstoša kolekcija ar radoši neierastiem siluetiem, izaicinošiem šķēlumiem un iegriezumiem, stratēģisku caurspīdīgumu, savdabīgām mežģīnēm un aplikācijām. Tas viss – ultra seksīgā manierē.

Inbal Dror

Izšuvumi, neprātīgi plāni materiāli, glamūrīgas spalvas, romantiski volāni un mirdzoši dekoratīvie elementi – bezrobežu seksapīls un orģināla atjautība. Šis ir pieteikums tam, ka t.s. kailās kleitas oficiāli ir kļuvušas arī par līgavas garderobes sastāvdaļu.

Ines di Santo

Gan lakoniskas un atturīgas, gan tradicionālās princešu stila kuplās tilla kleitas, Ines di Santo tērpi ar smalkajiem izšuvumiem un trīsdimensionālajām aplikācijām ir neierasti eleganti.

Isabelle Armstrong

Galvenā tēma – volāni, volāni un vēlreiz volāni. Kā vidukļa peplum rotājums, kā apmetnis, kā svārku daļas „pakāpieni”, kā dekoratīvais elements. Tas nozīmē – klasiska motīva moderns pielietojums.

Jim Hjelm

Klasiski tīri silueti – perfekti ilgtspējīgi, rotaļīgi kakla izgriezumi un aizraujoši ziedu rotājumi. Jutekliskums bez burtiskas seksapīla demonstrācijas.

Julie Vino

Drāma un teatrālisms, liktenīgā sieviete un glamūrīga mūza. Julie Vino izšuvumi un mežģīnes kā stratēģes sievišķīgā auguma akcentēšanai un pasvītrošanai, rakstu poētiskums romantikai, dziļi šķēlumi seksapīlam un drāmai, tilla kārtas – dinamikai.