KĀZU MODE 2017. GADA RUDENIM. 5. DAĻA

KĀZU MODE 2017. GADA RUDENIM. 5. DAĻA

Askētisks minimālisms, karalisks bagātīgums, bohēmas liriskums – aktuālākā kāzu mode 2017. gada rudenim.

Sarah Seven

Zīmola Sarah Seven piedāvājumā – kāzu tērpi dažādām personībām. Kā askētisms ar siluetu tīrību, tā romantika ar bagātīgiem mežģīņu rotājumiem, tāpat skulpturālu siluetu novatoriskums un bohēma ar viegliem audumiem.

Sareh Nouri

Zīmola dizainere par kolekcijas iedvesmas avotu sauc Parīzi un vēlmi atspoguļot franču kultūras skaistumu, modernumu un izsmalcinātību. Tādējādi, tradicionāli klasiski silueti rotāti ar oriģinālām un bagātīgām trīsdimensionālām aplikācijām, liriskām mežģīnēm, bet novatoriskums atklājas neierastos, skulpturālos detaļu risinājumos.

Savannah Miller

Tīru formu estētika, kurā būtiskāko lomu spēlē augumam glaimojošs audumu drapējums. Kolekcija, kura universāli piemērota gan gados jaunai, gan jau nobriedušākai līgavai.

Theia

Kailu plecu eksponēšana, akcentēti vidukļi, relaksētībai kontrasti starp vienkāršo kokvilnas audumu un izsmalcināto zīdu – bohēmas carustrāvota kolekcija ar eksotisku galamērķi.

Truly Zac Posen

Zaks Pozens kāzām piedāvā sievišķīgu siluetu akcentējošos nāriņu stila vai kuplo princešu balles tērpu siluetus, kuru unikalitāte slēpjas tieši bagātīgi rotātajās kleitu apakšmalās. Mežģīnes, tills, kā origami locīti audumi, romantiskas bantes un trīsdimensionālas aplikācijas.

Vera Wang

Viens no moderno līgavu must have kāzu modes zīmoliem ir Vera Wang, kura ik sezonu piedāvā izsmalcinātākā luksusa tērpus, šajā sezonā ir ieskatījusies pagātnē – Itālijas 17 gs dekadencē.  Vēstures interpretācijas caur modernu mūsdienas skatījumu – arhitektoniskumu, pārspīlētām un drapētām kleitu piedurknēm, tehnoloģiski moderniem audumiem (mežģīnēm) un koptonī – karaliski cēlu dekonstrukciju.

Viktor & Rolf

Zīmols, kurš ikdienas modē ir atpazīstams ar avangardu, arī kāzu tērpu dizainā izmanto līdzīgu pieeju. Sākot no ārkārtīgi lakoniskām, skulpturālām, un minimālisma caurstrāvotām kleitām (kuru vienīgais rotājums ir atturīga un gandrīz karikatūriska bante) līdz pat augstajai modei atbilstošiem izstrādājumiem ar māksliniecisku dekoratīvo apdari.

Willowby by Watters

Klasiski silueti rotāti ar art deko stila dekoratīvajiem elementiem un audumiem- Willowby by Watteris prezentē šiku bohēmas un klasikas sajaukumu. Balanss, ieturētība un izsmalcinātība.

Wtoo by Watters

Kolekcijas stilu esot iedvesmojušas juveliera Karla Faberžē 1885.- 1917.g. radītās dizaina olas, kuras pēdējos tapšanas gados kļuva aizvien komplicētākas un sarežģītākas, drosmīgākās krāsās un ar arhitektoniskām detaļām. Wtoo by Watters to demonstrē ar izteiksmīgiem ziediem, karaliskiem dārgakmeņiem un aizraujoši miksētiem, dažādiem mežģīņu rakstiem. Kolekcija sievietei, kura tic, ka mīlestība ir detaļās.

Yolan Cris

Cik drosmīga, tik karaliska un bagātīga kolekcija, kuru iedvesmojusi avangarda māksla – impresionisms, post impresionisms un kubisms. Viktoriānisma romantiskie skaistuma ideāli kopā ar inovatīviem siluetiem un mākslas darbiem, augstajai modei tuviem dekoratīvajiem risinājumiem.