KĀZU MODE 2017.GADA RUDENIM – 1. daļa

KĀZU MODE 2017.GADA RUDENIM - 1. daļa

Ikgadējā kāzu modes nedēļa ir noslēgusies un modes dizaineri jau laikus piedāvā aktuālāko dizainu 2017.g. rudens līgavām. Iedvesmojies!

Alvina Valenta

Dizaineres Džesikas Viljamsas veidotā Alvina Valenta kolekcijas galvenā orientācija ir smalki pērļu izšuvumi un kā aplikācijas – mežģīņu dekoratīvie elementi. Ar smalku iespaidu par 1920. gadu dekadenci, bet siluetos sievišķīgu un izteikti romantisku mūsdienu līgavu.

Amsale

Amsale piedāvājumā strukturēti un izteiksmīgi silueti variācijās no Nāriņu stila līdz pat klasiskām princešu kleitām. Ar minimālu dekoratīvo elementu daudzumu, kolekcija ietur romantiski askētisku un elegantu līniju.

Atelier Pronovias

Sapņaina romantika, teatrāla drāma, efektivitāte un glamūrs – Atelier Pronovias tām līgavām, kuras vēlas atstāt neizdzēšamu iespaidu ne tikai līgavaiņa atmiņās. Seksapīli, liktenīgi un pārliecinoši – ārkārtīgi bagātīgas mežģīnes, pārspīlēti izteiksmīgi silueti, tērpa, plīvura vai apmetņa kuplums – grandiozs.

Berta

Ar bagātīgi rotātiem pērļu un kristālu izšuvumiem A formas, augumam piegulošiem un Nāriņas siluetiem, dizaineres Berta Balilti kolekcija ir krāšņai, modernai un seksīgai līgavai. Dziļi un atklāti seksapīli kakla izgriezumi komplektā ar kontrastējoši maigiem, viegli krītošiem un izteikti sievišķīgiem audumiem, un dekoratīvie izšuvumi, kas atgādina metāliskus audumus.

Blush by Hayley Paige

No super piegulošām un apakšveļu atgādinošām lencīšu kleitām līdz pat krāsainām un kuplām princešu stilā. Dinamika, mežģīņu ilūzijas un krāsas.

Casablanca

Izteiksmīgi un klasiski sievišķīgi silueti, strukturēti un stingri audumi, mežģīnes kā aplikācijas – Casablanca piedāvā milzīgu izvēli tradicionāli domājošām līgavām.

Christos

Viegli krītošie un brīvie silueti, aizraujošas drapērijas un mežģīņu elementi zīmola kolekciju padara īpaši sievišķīgu, sapņainu un poētisku. Un atbilstošu gan bohēmiskai, gan tradicionālai kāzu noskaņai.

Claire Pettibone

No koķetiem ziediem līdz glamūrīgam metāliskumam, Claire Pettibone kāzu modes kolekcija ir tiešs vintāžas un retro modes atspoguļojums mūsdienīgā manierē. No bohēmas, austrumnieciskuma līdz glamūram –  ārkārtīgi universāli un daudzpusīgi.

Costarellos

Ārkārtīgs detaļu smalkums ar ziedu, lapu aplikācijām un viegli krītošie audumi slavē sievišķību, vieglumu un graciozu dinamiku. Bohēmisku, romantisku sapņu lirisks piepildījums.

Dennis Basso for Kleinfeld

Izteiksmīgi un skulpturāli organzas un satīna tērpi ar glamūra pilniem, smalkiem kristālu, pērļu, mežģīņu izšuvumiem. Tā ir klasiska kombinācija, kura ir izturējusi un izturēs laika ritumu un tradīciju maiņas.

Foto no publicitātes materiāliem.