KĀZU MODES DEBIJA

KĀZU MODES DEBIJA

Šonedēļ, 30 gadus vecais amerikāņu modes dizainers Kristiāns Siriano debitējis ar pirmo modes zīmola Christian Siriano kāzu tērpu kolekciju 2017.g. pavasarim.

Tā veidota sadarbībā ar leģendāro Ņujorkas Kleinfeld butiku, kura specializācija ir unikāli kāzu tērpu autordarbi. 3 gadu sadarbības līgums noslēgts un turpinājums sekos…

siriano portrets

Par iedvesmas avotiem minot impresionisma gleznotājus, francūžus Klodu Monē un Edgaru Degā, Kristināna Siriano kāzu tērpu kolekcijas koptonis ir līdzīgi viegls, romantiski sapņains un mākslinieciski radošas (pat neierastas) fantāzijas pārpilns.

Tērpi ikvienai: tās ir gan garās, klasiskās kāzu kleitas ar A formas un Nāriņu formas siluetiem, gan koķeti īsas, gan netradicionāli kāzu kostīmi un kolekcijas zieds – fuksijas toņu ombre kleita: „Saprotiet, kāzas ir līgavas fantāzijas degpunkts un tādēļ ir vērts tā labad arī riskēt.”

„Neiesaku noteiktus siluetus noteiktam ķermeņa tipam, katra sieviete ir atšķirīga un tērpa izvēle ir atkarīga no viņas sajūtām,”

pārliecināts ir tērpu autors un tādēļ piedāvā ārkārtīgu siluetu, dekoratīvo elementu dažādību – divdesmitgadniecei un sešdesmitgadniecei, petite izmēram un plus izmēra līgavai.

2

Neviens no tērpiem nav pārspīlēti dekorēts, vai pārspīlēti seksīgs un vulgārs, tā ir izsmalcināti sievišķīga kolekcija ar oriģinālu atkāpi no ierastiem mežģīņu kilometriem par labu citām radošās izteiksmes formām – elementiem.

Applique-minidress

Dzīves lielākais pasākums paģēr vērienīgu tērpu, tādēļ unikālās, ar rokām veidotās kleitas ir pieejamas cenās no 3000 – 19000 ASV dolāriem un iegādājamas būs no nākamā pavasara Ņujorkas kāzu tērpu butikā Kleinfeld Bridal.

Cascading-strapless-overlay-gown

Publicitātes foto