KINOFILMA MĪLNIEKIEM BURVESTĪBA MĒNESGAISMĀ BRĪVDABAS KINOTEĀTRĪ

KINOFILMA MĪLNIEKIEM BURVESTĪBA MĒNESGAISMĀ BRĪVDABAS KINOTEĀTRĪ

30. jūnijā pulksten 22:30 Cinamon vasaras kino Jūrmalā, Majoru sporta laukumā, piedāvā baudīt visā pasaulē atzītu un iemīlētu režiosora Woody Allen mākslas darbu Burvestība mēnesgaismā.

Britu iluzionists Stenlijs ieradies Francijā, lai palīdzētu atmaskot iespējamo krāpnieci Sofiju, kura, uzdodoties par gaišreģi, ļaunprātīgi izmanto kādas bagātas ģimenes uzticību. Drīz vien Stenlijs apjauš, ka arī viņš neizbēgami nonācis Sofijas valdzinājuma varā, turklāt viņš tā arī nespēj izskaidrot daiļās jaunkundzes brīnumainās spējas.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Lomās: Eileen Atkins, Colin Firth, Marcia Gay Harden, Hamish Linklater, Simon McBurney, Emma Stone, Jacki Weaver.

ATZĪTAS FILMAS BRĪVĀ DABĀ

Siltie vasaras vakari, jūras tuvums un augstvērtīgu filmu klasika brīvdabā – to visu kino gardēžiem visas vasaras garumā piedāvā Cinamon vasaras kino Jūrmalā, Majoru sporta laukumā. Sākot no jūnija līdz vasaras beigām, ik vakaru rādīsim kritiķu un skatītāju atzītas komēdijas un drāmas angļu, krievu un latviešu valodās. Apmeklētāji var atpūsties ērtos pludmales krēslos un filmas skaņu baudīt labā kvalitātē bezvadu austiņās. Katru vakaru darbojas bārs un kafejnīca, lai filmas apmeklējums būtu patīkams ikvienam skatītājam.