Sūtīt ziņu ATPŪTAS VIETA DUNDURIŅI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Dunduriņos ir tikai 3 vissezonas mājiņas, kuras atrodas pašā Sasmakas ezera krastā. Mums ir svarīgi, lai mūsu viesi justos netraucēti un ļoti gaidīti, un viņu atpūta būtu romantiska un bezrūpīga, tāpēc esam izveidojuši kotedžas, kur padomāts par katru atpūtai nepieciešamo svarīgo sīkumu, no brīnišķīga skata uz vizuļojošo ezeru līdz pat svecēm un ziediem.

Katrā mājiņā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai atpūtai, aprīkots virtuves stūrītis, labierīcības un plaša terase ar āra mēbelēm un grilu. Kad viesi jautā, kas jāņem līdzi, atbildam, ka tikai to ko gribat ēst un dzert, pārējais viss jau jums būs sagatavots! Divās standarta mājiņās ērti būs pārim vai ģimenei ar diviem bērniem, savukārt lielajā mājiņā, kurā ir divas istabas, var ērti dzīvot līdz pat 4 pieaugušajiem.

Vasaras sezonā aicinām izbaudīt nepastarpinātu pieredzi, saplūst ar dabu, nezaudējot ne nieka no komforta un skaistā mūsu trīs glempinga teltsmājās. Katra ar savu interjera risinājumu, bet ikvienā padomāts par vismazāko, svarīgāko sīkumu, lai mūsu viesu atpūta būtu skaists piedzīvojums. Ikvienā teltsmājā var ērti ciemoties līdz 5 personām, bet skaisti un īpaši romantiski būs pārim divatā.

Ja ir vēlme pārsteigt otru ar kādu neparastu, skaistu vai gardu sveicienu, palīdzēsim sagatavot arī to!

dundurini


Papildus iespējas

Viesi var veltīt laiku mierpilnai atpūtai vai doties izbraucienā ar laivām, katamarānu, motorlaivu, supiem vai izjādē ar zirgiem. Labprāt iesakām, ko apskatīt, nobaudīt, piedzīvot tuvumā. Pie mums var peldēties un makšķerēt. Vakarā, zem zvaigžņotām debesīm, ir iespēja sildīties karstajā kublā, ezera krastā uz plosta, sveču gaismā, klausoties vēja šalkās vai ar sevis izvēlētu mūziku.

Parkā ir dažādas ainaviskas vietas, dabas un ezera skatu baudīšanai, un fotogrāfijām.

Ir pieejams bezmaksas Wi-fi un dažādas galda spēles.

dundurini


Viesu skaits

Mums ir ļoti svarīga ikviena viesa netraucēta atpūta, tāpēc apzināti piedāvājam atpūtu mazam viesu skaitam, kaut mūsu senās Ārlavas muižas teritorija ir gana plaša. Vasarā ikdienā pie mums var ciemoties līdz 27 viesiem ( pasākumu laikā) uzņemam līdz 50 pārējā sezonā – līdz 12.

Teritorijā ir bezmaksas autostāvvieta.

dundurini


Rezervācija

Cik laicīgi jāpiesakās, lai atpūstos pie mums, jūsu izvēlētajā dienā, atkarīgs no sezonas. Rezervācijas un visus jūs interesējošos jautājumus gaidīsim uz telefonu 22303995 Ievai vai e-pastā info@dudnruini.lv.

Ar prieku atbildēsim uz jūsu jautājumiem!

Vairāk info arī: DUNDURIŅI


ATPŪTA


Citi pakalpojumu sniedzēji