1 gadus ar mums

BalloonBox

+37126704809

balloonbox.mozello.lv

LV, ENG, RUS

Sūtīt ziņu BalloonBox


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Pakalpojuma veids

Dāvanas izvēle jaunajam pārim kāzu dienā ir ārkārtīgi sarežģīts uzdevums, jo katrs svinību viesis vēlas, lai viņa apsveikums, novēlējums ir ne vien aizkustinošs, bet arī personisks, savukārt dāvana neatkārtojama, kas kļūtu jaunajam pārim par ļoti zīmīgu vēstījumu un citkārt sirdsmīļu atmiņu. Šaubu nav, ka kāzas ir svinības, kurās līdz ar dāvanu tiek pasniegti arī ziedi, mazi un lieli pušķi, dažādas kompozīcijas. Tādēļ, ja jūs vēlaties jaunajam pārim, vedējiem pasniegt unikālu ziedu kompozīciju, kas paliks atmiņā ilgu laiku pēc svinībām, tad Balloon Box ir tieši tas pakalpojuma sniedzējs, kurš spēs īstenot jūsu vēlmi. Piedāvājam izveidot personalizētu ziedu kompozīciju, kuras izveidē floriste ar īpašu rūpību, ņemot vērā jūsu ziedu izvēli un toņu gammu, izveidos neatkārtojamu kompozīciju, kuru būs iespējams papildināt arī ar citiem elementiem – balonu ar jūsu izvēlētu uzrakstu, pildītu ar spalvām, baloniem vai konfetti, kas piešķirs balonam romantisku, svinīgu noskaņu.


Izgatavošana

Viena no mūsu vērtībām ir darīt darbu kvalitatīvi un ar mīlestību, līdz ar to, kompozīciju izveidē tiek izmantoti vissvaigākie ziedi un augstas kvalitātes materiāli. Gatavi izstrādājumi: kāzām un citiem svētkiem.


Piegāde

Kompozīcijas iespējams saņemt Rīgā vai ar piegādi Latvijas teritorijā.


Cena

Kompozīcijas pieejamas trīs standarta ziedu kārbu izmēros, kuru cenas ir sākot no 50 EUR, kā arī iespējams pasūtīt ziedu kārbas, kas ir lielāka izmēra vai citas formas, kuru izmaksas ir pēc vienošanās.
Citi pakalpojumu sniedzēji