TOP

3 gadus ar mums

CRYSTAL BOUTIQUE

Krasta iela 68a, Rīga, Latvija, LV-1019

+371 26782953

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu CRYSTAL BOUTIQUE


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Crystal Boutique – grezni interjera priekšmeti un dāvanas ikdienai un īpašiem mirkļiem!

Esam franču šika, elegances, tradīciju un «mākslas dzīvot» vēstneši.

Vairāk nekā 10.gadus ekskluzīvi pārstāvam pasaules izcilos Franču zīmolus – Baccarat, Christofle, Bernardaud un Lalique. Mūsu piedāvājuma klāstā atradīsiet viskārdinošākos interjera priekšmetus un dāvanas – izsmalcinātus galda piederumus no nerūsējošā tērauda un sudraba, žilbinoši mirdzošus kristāla šampanieša kausus un citas elegantas glāzes. Kristāla vāzes – īpaši skaistiem ziediem, limožas porcelāna krūzītes un traukus, ekskluzīvas aromātiskās sveces un acij tīkamus interjera prieksmetus, maģiskus kristāla gaismekļus.

Gadsimtiem ilgi, mūsu pārstāvētos zīmolus ir izvēlējušies pasaulē slaveni cilvēki, prezidenti, cari, šeihi, karaļnami un citi dzīves mākslas piekritēji!

Baudīsim arī mēs katru dzīves mirkli kopā!

crystal boutique majoklim


Pakalpojuma veids

Pasaulē slavenu ražotāju grezni interjera priekšmeti jūsu mājām –  kristāla, sudraba, porcelāna izstrādājumi ikdienai un svētkiem, jebkurai gaumei!

Piedāvājam interjera priekšmetu pielaikošanu klienta mājas interjeram, interjera dizaina pakalpojumus no A līdz Z.


Izgatavošana

Mūsu pārstāvētie zīmoli ir slaveni ar izcilu kvalitāti, kuru panāk TIKAI ar meistaru roku darbu, kas gadsimtiem tiek nodots no paaudzes paaudzē! Dzidrākais kristāls, kuram pievieno dārgmentālus, lai panāktu ekskluzīvu krāsu. Patentēta galda piederumu tehnika, īpašas kristāla apstrādes tehnikas, oriģināls meistaru rokraksts / gleznojumi uz porcelāna izstrādājumiem – vērtības, kuras mēs nododam mantojumā saviem bērniem un dāvinam mīļotajiem.


Piegāde

Interjera priekšmetus ir iespējams iegādāties mūsu salonā vai pasūtīt interneta veikalā, ar opciju saņemt tos salonā vai ar piegādi adresē. Ērti var pasūtīt dekorus mūsu sociālo tīklu profilos, rakstot ziņu.

Ja kārotais priekšmets nav pieejams uzreiz salonā, mēs to pasūtīsim pie ražotāja tieši jums ar jūsu noteikto termiņu.


Cenas

«Es neesmu tik bagāts, lai pirku lētas lietas!» – ta ir teicis barons Rotšilds, kurš noteikti ir lieliski izpratis vienkāršu patiesību.

Kvalitatīvas un greznas lietas nav nepieejamas! Mēs palīdzēsim noformēt jūsu interjeru, atbilstoši jūsu gaumei un iespējām!


Citi piedāvājumi

Katrs izstrādājums iesaiņots ārkārtīgi skaistajās ražotāju kastēs, pārsietas ar zīmolu logo lentām un pasniegtas ļoti greznos papīra maisos!

Piedāvājam dāvanu kartes, kuru vērtību nosaka pats dāvātājs.


Vairāk informācijas arī šeit: CRYSTAL BOUTIQUE


DĀVANAS SVĒTKIEMCiti pakalpojumu sniedzēji