Sūtīt ziņu Le monde doux


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Pakalpojuma veids

Vegāniskas kūkas un brauniji Jūsu galdam ikdienā un dažādos svētkos! Paredzēts kā rūdītiem kūku cienītājiem, tā vegāniem un cilvēkiem ar laktozes nepanesamību, vai vienkāršiem garšu meklētājiem. Pēc pasūtijuma gatavotas kūkas ar samazinātu pievienotā cukura daudzumu. Bez laktozes, bez olām,savukārt, ar dārzeņiem interesantākai dzīvei.


Izgatavošana

Visi gardumi ir roku darbs, kurus iespējams izgatavot atbilstoši nepieciešamajam viesu skaitam, pasūtot vismaz 3 dienas iepriekš. Tāpat var pielāgot kūku noformējumu, izveidojot uzrakstu, speciāli izvēlēties augļus dekorēšanai, kā arī ar vai bez riekstiem.


Piegāde

Saņemšana uz vietas Jāņa Grestes ielā 6, Rīgā, iepriekš vienojoties iespējama piegāde, kā arī braunijus iespējams piegādāt ar pakomāta starpniecību. Ar pakomāta starpniecību piegādājam tikai galīgas nepieciešamības kārtā, nerekomendējam.


Cenas

Cenas veselam braunijam sākot no 20 eur, kūkām 29 eur. Iespējami arī atsevišķi dažādu kūku/brauniju komplekti, kuru izcenojums atkartīgs no sastāva un daudzuma. Augļu sezonalitātes laikā, iespējamas “limited edition” kūkas.


Citi piedāvājumi 

Īpašs iepakojums, kā dāvanai, ar iespēju pievienot apsveikuma kartīti. Kā arī, iespējami īpaši komplekti ar kafiju no Kafijas Kalendāra.
Citi pakalpojumu sniedzēji