2 gadus ar mums

SPRING LIGHT

+371 29 146 190

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu SPRING LIGHT


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

SPRING LIGHT ir Latvijā radītas ekskluzīvas sojas vaska sveces un mājas aromātu difuzori, izmantojot tikai augstākās kvalitātes ēteriskās un smaržu eļļas, tīru sojas vasku un dabīgus dzintarus, ziedus vai augus.

Gan svecēm, gan difuzoriem pieejamie aromāti ir pārdomāta parfimērā kompozīcija ar bagātīgiem un niansētiem slāņiem. Esam radījuši 13 dažādus aromātu stāstus, lai jebkurš varētu atrast savējo starp tiem un radīt skaistu un harmonijas piepildītu vidi sev apkārt. SPRING LIGHT ir pavisam īpaša dāvana sev vai ikvienam, kam patīk gan estētiskas, gan praktiskas lietas.

Sveču klāstā pieejamas smalkas, ar roku dekorētas sveces, kā arī sveces stikla, porcelāna, marmora un oniksa traukos. Sveces degšanas ilgums ir ap 40 stundām, taču pat neiedegta svece izplata burvīgu aromātu telpā līdz pat 12 mēnešiem, radot brīnišķīgu noskaņu. Piedāvājam veikt arī individuālos pasūtījumus uz kāzām, pasūtot sveces nepieciešamajos izmēros un ar dekoriem atbilstoši jaunā pāra gaumei.

Īpašu smaržu telpās radīs arī aromātu difuzori stikla, marmora vai oniksa traukos. Kā arī skapju un auto atsvaidzināšanai noderēs aromatizētāji metāla trauciņos.

Katra svece un mājas aromāts ir jau gatavi dāvināšanai, jo iepakoti elegantā dāvanu kastē. Dāvanu kaste iekļauta cenā.

Visus produktus iespējams iegādāties e-veikalā spring-light.co, kas nodrošina bezmaksas piegādi Latvijā un citur pasaulē. Iegāde klātienē iespējama “Goldwork Juvelieri” (Lielirbes 17a, Rīgā).

Share Light Spread Love!


DĀVANAS SVĒTKIEMCiti pakalpojumu sniedzēji