1 gadus ar mums

RENATE ROSE

Krišjāņa Barona iela 60, Centra rajons, Rīga, LV-1011

+371 29405913

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu RENATE ROSE


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Latvijā, ar mīlestību radīta luksusa apģērbu kolekcija – RENATE ROSE. Smalki, eleganti adījumi un lina apģērbi. Mūsu pamatvērtības ir kvalitāte, elegance, sievišķība, dabiskums.

Mēs vēlamies, lai ikviena sieviete justos īpaša gan svētkos, gan ikdienā. Dzīvot katru dienu ar kaut nelielu svētku sajūtu, sievišķības noslēpumu, tas ir daudz vērtīgāk kā justies labi tikai īpašās dienās, jo tā ir tā patiesā, īstā dzīve.

Tāpēc, mūsuprāt, kāzām iegādāto apģērbu un aksesuārus ir svarīgi spēt un gribēt nēsāt arī ikdienā pēc īpašās dienas. Un tas ir iespējams! Izvēloties augstas kvalitātes, universālus un ilgtspējīgus modeļus, tieši tā to ir iespējams realizēt.

Piedāvājam dabisku materiālu adījumus sievietēm. Mūsu iecienītākie materiāli ir kidmohēra ar zīdu, merino vilna, alpakas vilna u.c.

Pieejama gan gatavā produkcija mūsu studijā, gan iespējami pasūtījumi. Piedāvājam arī pielāgot dažādas nianses, konkrētās līgavas vēlmēm, attiecīgi iespējām.

renate-rose-kazu-apgerbi-mode


Iegādes iespējas

  • Interneveikalā www.renaterose.com;
  • Iegāde ar Omniva vai Latvijas Pasts starpniecību visā pasaulē;
  • Uz vietas mūsu studijā, Kr.Barona 60, Rīgā. (Ja nepieciešams konkrēto apģērbu izgatavot, tad izgatavošana līdz 5 darba dienām);
  • Pieejams arī dāvanu iesaiņojums un dāvanu kartes.

Cenas

Cenu diapazons adījumiem: 75-140EUR.


 

Vairāk informācijas arī: RENATE ROSE


MODE



Citi pakalpojumu sniedzēji