KRĪTOŠO ZVAIGŽŅU SKAITĪŠANAS TALKA PIE LIELUPES IETEKAS JŪRĀ

KRĪTOŠO ZVAIGŽŅU SKAITĪŠANAS TALKA PIE LIELUPES IETEKAS JŪRĀ
Foto HOLD ME PHOTOGRAPHY / holdme.lv

No 12. augusta plkst. 20:00 līdz 13. augusta plkst. 6:00 pie Lielupes ietekas jūrā notiks Krītošo zvaigžņu skaitīšanas talka.

Vai vēl atceries, kad pēdējo reizi tā vienkārši apgūlies uz zemes, palūkojies debesīs un kādu laiciņu pavadīji, vērojot zvaigznes? Lielajā dzīves skrējienā lielai daļai vairs neliekas nekas īpašs tās vienkāršās un skaistās lietas, par kurām bijām sajūsmā savā bērnībā. Tā vienkāršība, kura ir par brīvu vai nemaksā gandrīz neko un ir pieejama katram.

Tiekamies 12. augustā plkst. 20:00 Lielupes dzelzceļa stacijā un lēnā pastaiga cauri Ragakāpas parkam, dodamies uz Lielupes ieteku jūrā. Iekārtojamies, vakariņojam, dzeram karstu tēju un gatavojamies krītošo zvaigžņu skaitīšanai. Tā kā kāpu zonā ugunskuru nav atļauts kurināt, tad katram jāpaņem līdzi vismaz viena svece (vēlams burciņā, lai krastmalas vējš to tik ātri nenopūš) – krītošajām zvaigznēm, kuras vairs nekad nespīdēs, ir jāredz, ka kāds cilvēks jūras krastā uz tālās planētas Zeme, turpina nest mazu gaismas uguntiņu kā mazu, gaišu turpinājumu izdzisušajai zvaigznei.

Pirms aizmigšanas komentāros pie pasākuma ierakstam, cik krītošās zvaigznes katram izdevās saskaitīt. Arī tad, ja neizdodas pievienoties Jūrmalā, varat rakstīt komentāros, kurā Latvijas vietā esat un cik saskaitījāt. Kopīgais saskaitīto krītošo zvaigžņu skaits tiks izmantots, lai ievēlētos vienu lielu vēlēšanos – lai Latvijā un pārējā pasaulē ir aizvien vairāk laimīgu cilvēku, kuri ir laimīgi arī bez jebkāda ārēja iemesla.

Varbūt tieši šis pasākums kādam atgriezīs prieku par skaistām un vienkāršām lietām, kādam citam tas būs lielisks iemesls, lai pavadītu vienu vasaras nakti zem klajas debess pie dabas siltā guļammaisā.

Dalības maksa: bezmaksas
Katrs pats parūpējas par guļamajiem, sēžamajiem, ēdamajiem, karstu tēju, kā arī vismaz vienu sveci burciņā.

Pasākums, protams, notiks tikai piemērotos laika apstākļos.