KULTŪRAS PASĀKUMU KALENDĀRS JANVĀRĪ

KULTŪRAS PASĀKUMU KALENDĀRS JANVĀRĪ

Lai gan gada nogale bijusi bagāta ar dažādiem pasākumiem un pierasts uzskatīt, ka gada sākums ir daudz klusāks laiks, tomēr nevajag aizmirst savu dvēseli iepriecināt arī šomēnes. Lai to izdarītu, noderēs LĪGAVĀM izveidotais kultūras pasākumu kalendārs janvārim.

Andrea Bočelli atgriežas Latvijā

Klasiskās mūzikas izpildītāja Andrea Bočelli balss neatstāj vienaldzīgos. Šķiet, viņš spēj izkausēt ikvienu sirdi, tieši tādēļ nav brīnums, ka viņa koncerti visās lielākajās pasaules arēnās parasti ir izpārdoti. Jau 12. janvārī Andrea Bočelli atgriežas Latvijā ar koncertu “Arēnā Rīga”.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties šeit.

Foto: Biļešu serviss / publicitātes
Foto: Biļešu serviss / publicitātes

Multimediāls mākslas piedzīvojums

Mākslas cienītāji janvāri var izmantot, lai apmeklētu jaunākās izstādes, piemēram, grandiozās impresīvās izstādes – Mikelandželo. Pasaules radīšana un Gustavs Klimts. Ar mīlestību līdz nāvei. Abas multimediālās izstādes līdz pat mēneša beigām baudāmas modernās mākslas centrā Digital Art House.

Ieejas biļetes uz izstādēm var iegādāties šeit.

Foto: Biļešu serviss / publicitātes
Foto: Biļešu serviss / publicitātes

Šovs, kas liks aizrauties elpai

Cirque du Soleil izrāde Crystal liks aizrauties elpai ikvienam tās skatītājam. Tā ir pirmā akrobātiskā izrāde uz ledus, kuru radījis visā pasaulē iemīļotais teatrālo priekšnesumu un cirka šovu gigants no Kanādas – Cirque du Soleil, un no 15. līdz 19. janvārim šis grandiozais šovs būs pieejams arī Latvijā – Arēnā Rīga.

Biļetes uz izrādēm pieejamas šeit.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

“Oskaram” nominēto filmu skatīšanās

Janvāris vienmēr bijis īstais laiks, lai skatītos labu kino, jo tieši šajā mēnesī ik gadu tiek izziņotas prestižās “Oskara” balvas nominācijas. Šogad tās tiks paziņotas 13. janvārī, un visticamāk ne vienu vien nominēto filmu rādīs arī kinoteātri Latvijā.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Teātra apmeklējums apvienojumā ar pilsētas apskati

Iespējams, janvāris ir īstais laiks, lai teātra apmeklējumu apvienotu ar kādu izbraukumu, piemēram, dodoties uz Liepāju un Liepājas teātrī noskatītos izrādi “Precības”.

Biļetes uz 31. janvāra izrādi pieejamas šeit.

Foto: Biļešu paradīze
Foto: Biļešu paradīze

Amelii kāzu kleitu modes skate

Kāzu kleitu dizaina studija Amelii sarūpējusi īpašu pasākumu visām līgavām – Amelii. Meet your dress īpašo modes skati 30. janvāra vakarā. Pasākumā ikvienai līgavai būs iespēja aplūkot skaistākās zīmola kleitas, iespējams atrodot arī savu. Par pasākuma atmosfēru rūpēsies kāzu vadītājs Arvis Zēmanis, bet ar saldām uzkodām priecēs FIKA. Bezmaksas ielūgumus uz pasākumu var saņemt Amelii studijā Avotu ielā 22, Rīgā.

Vairāk par pasākumu var uzzināt šeit.

Foto: Amelia FB soc. tīkliem
Foto: Amelia FB soc. tīkliem

Grāmatu jaunumi pašizziņai

Tie, kas nolēmuši janvāri izmantot, lai sāktu īstenot savu jaunā gada apņemšanos par regulārāku grāmatu lasīšanu, var ieskatīties dažādu grāmatu jaunumos. Tiem, kas vēlas uzzināt ko vairāk par vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām, iespējams der ieskatīties Uģa Kuģa sarakstītajā grāmatā “Pāris. Vīrietis un sieviete vēdiskajā pasaules skatījumā”, ko izdevis apgāds Jumava. Šeit: www.gramata24.lv

Bet tiem, kas vēlas sevi labāk iepazīt un saprast to, kādēļ attiecībās un ikdienas situācijās reaģē tieši tā, kā reaģē ieteicams izlasīt Stefānijas Štālas grāmatu “Tavs iekšējais bērns grib atrast mājas”, ko izdevis Ģimenes psiholoģijas centrs “Līna”.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS, PUBLICITĀTES