LĪGAVAIŅU STILA TENDENCES 2016.GADA VASARAS KĀZU SEZONAI

LĪGAVAIŅU STILA TENDENCES 2016.GADA VASARAS KĀZU SEZONAI

Laiks, kad kāzās uzmanības centrā bija tikai līgava, ir pagājis. Līgavaiņu mode kļūst arvien drosmīgāka un košāka, tomēr, neraugoties uz tendencēm, klasiskas vērtības būs aktuālas vienmēr. Ieskatu līgavaiņu kāzu modē sniedz BG Suits pārstāvis Guntars Gribusts.

Uzmanības centrā – personība

Katrs no mums ir individuāla personība ar dažādām rakstura iezīmēm un auguma aprisēm. Lai līgavainis savā kāzu dienu justos brīvi un komfortabli, uzvalkam ir perfekti jāder un vienlaicīgi jāatbilst nēsātāja stila izjūtai. “Pie mums bieži nāk līgavaiņi, kuri paši vai kopā ar stilistu izvēlējušies vēlamo uzvalka modeli. Drēbnieks, ņemot vērā klienta vēlmes, izstrādā individuālu dizainu un rezultātā tiek uzšūts uzvalks, kurš ne tikai ideāli piemērots klienta ķermeņa formām un dizaina prasībām, bet arī ļauj izpaust viņa iekšējo būtību,” atzīmē Guntars Gribusts. Lai vēl vairāk izceltu individualitāti, BG Suits savos darinātajos apģērbos iešuj personificētus klienta iniciāļus.

iniciāļi iekšoderē_BG Suits
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Kvalitatīvs audums un piemērota krāsa

Individuāli šujot uzvalku pastāv vēl kāda būtiska priekšrocība – iespēja izvēlēties augstas kvalitātes audumu sev vēlamā krāsu gammā. Audumam noteikti jābūt dabiskam, elpojošam un labas kvalitātes, lai tas neburzītos. Pasūtot apģērbu pie BG Suits, ir iespēja izvēlēties no 1072 dabīgu uzvalku un vairāk kā 800 dažādu kreklu audumiem. Attiecībā uz krāsu gammu līgavainim nav obligāti jāpieturas pie klasiski melnā, pelēkā vai tumši zilā toņa. Šajā sezonā aktuāli ir kā vintāžas zaļie un brūnie toņi, tā burgundijas vīna krāsa un zilā gaišākas nokrāsas. “Ar BG Suits konsultanta palīdzību līgavainis varēs atrast sev piemērotāko audumu, kas atbildīs kā viņa ādas un matu krāsai, tā būs piemērots kāzu norises vietai un saskanēs ar līgavas tērpu,” uzver eksperts.

vintage stils_BG Suits

Atbilstošs atloka platums

Pēdējos gados aktuāli bija šauri uzvalku atloki, taču būtiskākais ir nevis tendences, bet tas, kas piestāv līgavaiņa ķermeņa uzbūvei un kādu tēlu viņš vēlas izveidot. Šauri atloki piešķir modernu veidolu, vidēji plati būs aktuāli vienmēr, bet plati tiek uzskatīti par klasiski tradicionāliem.

detaļas_BG Suits

Stilīgi aksesuāri un akcenti

Ja līgavainis nevēlas eksperimentēt ar uzvalku, to vienmēr var atsvaidzināt ar aksesuāriem. Kontrastējošas krāsas odere, pogas, kaklasaite vai tauriņš ļaus izcelt individualitāti. “Krāsaina uzvalka odere padarīs ikvienu uzvalku unikālu un sniegs līgavainim īpašu, pacilājušu sajūtu, pat neraugoties uz to, ka ārēji viņš izskatīsies klasiski korekts,” atzīmē Guntars Gribusts. BG Suits piedāvā iespēju izvēlēties no vairāk kā 100 dažādu toņu dabiskā zīda oderēm un eksperts palīdzēs pieskaņot koptēlam atbilstošus aksesuārus. Kā stilīgs akcents var kalpot arī kabataslakatiņš, kura auduma rakstam noteikti jāatšķiras no kaklasaites vai tauriņa, taču krāsas var sakrist. Gluži tāpat kā jostai, kuru ieteicams izvēlēties šauru, ar neuzkrītošu sprādzi, bet no kvalitatīvas ādas, pieskaņotu pārējiem aksesuāriem un apaviem.

aksesuāri_BG Suits
Foto MARATS GRIŠINS / kāzu rīkotājs CRYSTAL EVENTS

Trīsdaļīgs vai divadļīgs?

Lai arī vasarā divdaļīgs uzvalks šķiet piemērotāks risinājums, trīsdaļīgam tomēr ir vairāk priekšrocību. Pirmārt, tam ir tīri prakstisks pamatojums  – novelkot žaketi, arī vestē līgavainis izskatīsies svinīgi un izmalcināti. Otrkārt, vesti var pašūt citā toņkārtā, kas dos iespēju spēlēties ar krāsām un detaļām. Treškārt, tā ir iespēja dažādot savu stilu fotogrāfējoties vestē un, piemēram, uzlokot krekla piedurknes. “Veste ir kā stila odziņa, kas līgavaiņa izskatu var padarīt ļoti individuālu un neatkārtojamu,” ir pārliecināts BG Suits pārstāvis.

uzvalks ar vesti_BG Suits
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Nav nekādu stirktu kanonu, kas noteiktu – kā līgavainim jāģērbjas kāzu dienā. Būtiskākais ir komforts un ērtība. “Galvenais, atcerēties, ka šī ir Tava diena un uzvalkam ir jābūt pašūtam tik perfekti, lai tas neradītu papildus rūpes un ļautu izbaudīt katru šī skaistā notikuma mirkli,” atzīmē Guntars Gribusts.

BG Suits piedāvā augstas kvalitātes, pēc klienta ķermeņa izmēriem un vēlamā dizaina šūtus uzvalkus, kreklus,  mēteļus un apavus, kas ļauj izcelt vīrieša personību. Apģērbs tiek šūts tikai no dabīga materiāla (vilna, zīds, kašmirs) audumiem, ar iespēju izvēlēties no vairāk kā 1000 dažādiem paraugiem. Katrā uzvalkā tiek iešūti klienta iniciāļi, kā arī izgatavots individuāls pakaramais.

BG Suits drēbnieka vizītes organize reizi divos mēnešos, lai noņemtu mērus jauniem klientiem.

Plašāka informācija par plānotām drēbnieka vizītēm jūs varat atrast mājaslapā www.bgsuits.com vai zvanot pa tālruni 22888225.

Skati BG suits kāzu uzvalku piedāvājumu šeit: BG Suits kāzu uzvalki