LĪGAVĀM.LV IESAKA – ĻAUTIES SAPŅIEM IZSTĀDĒ “SAPŅU UPE”

LĪGAVĀM.LV IESAKA – ĻAUTIES SAPŅIEM  IZSTĀDĒ “SAPŅU UPE”

Līdz 15. oktobrim Mākslas un tehnoloģiju kvartālā “Sporta2” vēl ir iespējams apskatīt un izbaudīt mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas izstādi Sapņu upe.

Izstāde ļauj gremdēties dažādos savas dzīves sapņos – mīlestības piepildījumā, attiecību romancē. Tā ir izstāde – iedvesma. Nešaubīgi to atradīs arī ikviena līgava, ikviens pāris, kas vēl gatavojas vai jau ir pateicis savus “jā” vārdus.

Tā noteikti nav izstāde tās klasiskajā izpratnē, tā ir piedzīvojums un multimediāls krāsu, sajūtu, izsapņotu un cerībās tītu mirkļu labirints.

M35A0584

M35A0586

Izstādes veidotāji to raksturo, kā mūsdienīgu gaismēnu spēles, kur tikai projektora elpa nodevīgi pauž – bilde, iespējams, nav īsta, tas ir gaistošs sapnis. Sapņos pēkšņi atplaukst krāšņi ziedi un pār tiem aizlaižas tauriņi. Kurp aizlaižas? Pāri sapņu upei uz visumību. Savukārt, izstādes apmeklētāji to dēvē par svaigu elpu Latvijas mākslā un atzīst, ka tā noteikti jāpiedzīvo, jāredz un jāsajūt.

IMG_2386

Izstādes Sapņu upe īpašā noskaņa tiek panākta, lietojot kustības, skaņas, gaismas, animācijas efektus un mūsdienu digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Ekspozīcijā ar tehnoloģiju palīdzību – skaņas, gaismas un kustību efektiem – atdzīvināti vairāk nekā 100 mākslinieces darbi.

Multimediālās izstādes ar Kristīnes Luīzes Avotiņas darbiem veidotāji ir projekta idejas autore un producente Sandra Jonāne, režisors un videomākslinieks Roberts Rubīns, scenogrāfs Didzis Jaunzems, animators Dzintars Krūmiņš, skaņu mākslinieks Uģis Vītiņš un kuratore Baiba Bože.

M35A1164

Tas būs košs un emocionāli spilgts piedzīvojums, ko baudīt vienatnē, kopā ar mīļoto, draugiem, ģimeni un arī jaunākajiem ģimenes locekļiem.

M35A1151

Izstāde pieejama katru dienu līdz 15.10.  Mākslas un tehnoloģiju kvartālā “Sporta2” (ieeja no Hanzas ielas).

Biļetes iespējams iegādāties pie ieejas izstādē.