LĪGAVAS MĀSU KLEITU UN AKSESUĀRU TENDENCES

LĪGAVAS MĀSU KLEITU UN AKSESUĀRU TENDENCES

Augustā un septembrī nav dienas, kad kāds pāris nesvinētu savu mīlestības dienu! Lai sagatavotos šai skaistajai dienai, pūles jāpieliek ne tikai jaunajam pārim, bet arī radiem un draugiem, tāpēc, modes zīmoli Coast un Phase Eight iepazīstina ar aktuālajām tendencēm, kas noderēs tām līgavām, kas nevēlas redzēt savas līgavas māsas nude krāsas kleitā.

Karaliski zilā krāsa: aizvien vairāk līgavas izvēlas kāzu tematikā iepīt zilo krāsu, līdz ar to arī līgavas māsas nonāk zilo toņu kleitu izvēles priekšā. Krāsa ir unikāla, jo zilie toņi ir pieejami ļoti plašā klāstā (aktuālākais tonis pašlaik – jūras zilais), taču pēc šī svinīgā notikuma klasiskas piegrieztnes kleitu varēs uzvilkt arī uz lietišķām vakariņām.

Klasiski sarkanas kleitas: līgavas joprojām mīl klasiskas sarkanas nokrāsas toņus (no sarkana līdz maigi rozā) – tie ir sievišķīgi, eleganti un romantiski. Līgavas māsām piestāvēs vienkārši kleitas modeļi, taču paspilgtināt katras dāmas tēlu varēs ar dažādiem aksesuāriem.

Aktualitāte ne tikai ikdienā, bet arī kāzās – printi. Skaisti, romantiski un koši printi līgavas māsu pacels citā līmenī – no klasikas līdz unikalitātei! Līgavas māsas ar šādu kleitu paspilgtina savu raksturu, kleitas var būt ar noteiktas tēmas printiem – ziedi uz tumšas krāsas fona, minimāli zīmējumi vai metāliski akcenti. Atrodot kopējo tēmu, līgavas māsas savā starpā joprojām būs saskanīgas, bet unikālas!

Aktualitāti iegūst kombinezoni: ne visas sievietes jūtas ērti kleitās, tāpēc arvien vairāk dizaineri piedāvā līgavas māsām elegantus kombinezonus. Īpaši eleganti izskatīsies pelēkas un melnas krāsas kombinezoni, kas sakombinēti ar zelta vai sudraba krāsas akcentiem.

Čokeris ir aksesuārs, kas turpina savu uzvaras gājienu. Šī kaklarota izskatās īpaši lieliski, ja tā ir saskaņota ar frizūru un kleitu. Kā vienojošā detaļa līgavas māsām un līgavai var būt tieši šis aksesuārs, kas ieturēts vienā stilā, papildināts ar tilla detaļām, mežģīnēm, viegliem dārgakmeņiem vai gliteriem.

Augstpapēžu kurpju vietā laiviņas! Tas bija tabu, kas līdz šim lika līgavas māsām būt augstpapēžu kurpēs, tagad arī pie altāra tiek domāts par komfortu. Izvēlieties vai nu metāliskas krāsas, satīna apdari, kurpes ar aukliņu aizdari, taču nekādā gadījumā plastmasas vai gumijas sandales!

Citas svarīgas detaļas: šogad aktualitāti ir ieguvušas faktūras, tāpēc izvēlieties kleitas ar izšūtām detaļām, žakarda audumu un metāliskām detaļām. Miksēšana un tonēšana monohromatiski ļauj sajaukt tekstūras, apdrukas un audumus, un šī tendence izskatīsies unikāli, eklektiski un skaisti! Nebaidieties būt radoša veidojot savu līgavas māsas tēlu!

Modes zīmoli Coast un Phase Eight  ir dibināti Apvienotajā Karalistē. Zīmolu spēks ir tā oriģinalitāte – ekskluzīvs dizains, skaisti audumu, unikālas apdrukas un dizaina filosofija – figūrai glaimojoši modeļi. Iepazīsti kolekciju  izsmalcinātos apģērbus, kas būs piemēroti  gan ikdienišķiem notikumiem, kā arī svētkiem un lietišķiem pasākumiem.

Coast zīmola apģērbi iegādājami u/v Debenhams (t/c Spice, Rīgā, Lielirbes ielā 29), taču Phase Eight – u/v Debenhams un t/c Rīga Plaza, Rīgā, Mūkusalas ielā 71.

Vairāk par modes zīmolu Phase Eight šeit