LĪGAVAS TĒRPI 2017.GADA RUDENIM. 3. DAĻA

LĪGAVAS TĒRPI 2017.GADA RUDENIM. 3. DAĻA

Cik dažādas līgavas, tik dažādi dizaineri un to modīgie kāzu tērpi. Kolekcijas, kurās katra atradīs sev piemērotāko.

Kelly Faetanini

Perfekta romantika un klasisks, elegants skaistums ar tīri baltu toņu kleitām no tradicionālā tilla, organzas un satīna. Kā ierasts, rotātas ar mežģīnēm, pērlēm un ziedu aplikācijām.

Kenneth

Ilgtspējīgas, karaliskas kāzu balles kleitas ar romantiskām sirds veida formas korsetēm, mirdzošām jostām un jaunumu – asimetrisku svārku daļu un pepluma elementiem.

Lazaro

Klasiskas formas jaunā veidolā – koķeti rotaļīgs materiālu pielietojums, metāliski mirdzumi, kristāli un noņemami svārki. Līgavai, kura vēlas apvienot klasiku ar mūsdienīgumu.

Legends by Romona

Karaliski cildena elegance, jau pazīstami silueti, askētiski tīras līnijas un galvenais akcents – dekoltē zona ar mežģīnēm, tillu, sirds veida formu vai pašām smalkākajām lencītēm.

Lela Rose

Moderns un novatorisks askētiskums, kura galvenā dominante – neierasti un skulpturāli silueti. Dekoratīvajos elementos – izsmalcināta sievišķība ar vienkāršām bantēm, trīsdimensionālām aplikācijām, izšūtām apkaklēm, smalkām spalvām un neierastu faktūru audumiem.

Liancarlo

Dizainers Karlos Ramirez zīmola arhitekturālās formas dizainu atdzīvina ar sievišķīgām detaļām – tekstūrām bagātiem ziedu izšuvumiem un mežģīnēm. Tādējādi, balanss starp tradicionālo romantiku un fešionistas moderno garu.

Maggie Sottero

Klasiska elegance, kura glaimos ikvienai līgavai. Vērtīgi, ka korsetes ir ne tikai rotātas romantiskiem dekoriem, bet ar to palīdzību funkcionāli pasvītrotas sievietes auguma pludenās līnijas.

Marchesa

Zīmola dizaineres Džordžina Čepmena un Kārena Kreiga rudens kolekcijā, uzskatot, ka ikviena sieviete vēlas justies kā dīva, izvēlējušās apspēlēt tēmu par klasiskajām grieķu dievietēm. Tādējādi, kolekcija ir nepārspējamas sievišķības, vissmalkākā romantisma un delikātākās meistarības caurstrāvota un atgādina valkājamus mākslas darbus.

Mark Zunino

Moderna pieeja klasiskos siluetos, pārsteidzoši akcenti un elementi ar noņemamām svārku daļām, sudrabkrāsas aplikācijām, svārku un bikšu apvienojumiem un karaliskiem, caurspīdīgiem apmetņiem.

Monique Lhuillier

Sapņainums, liriskums, graciozums – ziedu izšuvumi un caurspīdīgums visintensīvākajā pakāpē. Bagātīgais glamūrs nav izsmalcināts vēsums, bet gan meitenīgs romantiskums.