MAĢISKS LAIVU BRAUCIENS PA DAUGAVU UN RĪGAS KANĀLU

MAĢISKS LAIVU BRAUCIENS PA DAUGAVU UN RĪGAS KANĀLU

19. augustā plkst. 20:30 Āgenskalna jahtu piestātnē, ierašanās sākot no plkst. 20:15, norisināsies Maģisks laivu brauciens pa Daugavu un tumsas spozmē apburto Rīgas kanālu.

Organizācijas Dubulttreniņš un Aktīvā Latvija piedāvā pavadīt piektdienu aizraujošā piedzīvojumā pa Daugavu un Rīgas kanālu.

Baudīsim saulrietu, krāsainās strūklakas, tumsā izgaismotos Rīgas tiltus un arhitektūras objektus. Ja paveiksies, satiksim arī amizanto Bebra kungu. Atpakaļceļā redzēsim dzelzceļa tilta zilgano atspulgu no pavisam neierasta skatu punkta. Un, lai būtu vēl interesantāk, pa ceļam būs arī pikniks ūdenī, dažādi interesanti uzdevumi un ugunskurs, pie kura kopīgi padalīties iespaidos un uzcept kādu līdzpaņemtu našķi.

PIETEIKŠANĀS: Dalība braucienam tiek apstiprināta, saņemot dalības maksu – 20 EUR/pers. Ja esi jau piedalījies kādā no iepriekšējiem braucieniem, saņem 5 EUR atlaidi! Veicot pārskaitījumu, maksājuma detaļās ir jānorāda katra dalībnieka vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasts.
Rekvizīti: Edgars Liepiņš, LV80HABA0551029103330, Swedbank AS.

DROŠĪBA: Laivosim komfortablās un drošās, divvietīgās tūrisma smailītēs/kajakos. Visi pasākuma dalībnieki tiks nodrošināti ar airiem, glābšanas vestēm un ūdensdrošiem maisiem, kur salikt personīgās mantas. Pirms brauciena apgūsim drošas laivošanas pamatprasmes, tādēļ nebaidies mums pievienoties arī tad, ja tev nav laivošanas pieredzes.

Nepieciešamais un ieteicamais:

  • laikapstākļiem piemērots apģērbs;
  • siltas maiņas drēbes, ko pārvilkt pēc brauciena;
  • plašķītis/plēve/vējjaka/lietusmētelis, kas airēšanas laikā pasargās kājas no ūdens šļakatām;
  • našķi un dzeramais piknika un ugunskura pauzei.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti Dubulttreniņš vai Aktīvā Latvija vai zvani/raksti Edgaram – + 371 29921374.

Vietu skaits ierobežots!