KĀZU SALONU ATVĒRTAJĀS DURVJU DIENĀS LAIMĒ KĀZU KLEITU NO SALONA AMELIA!

KĀZU SALONU ATVĒRTAJĀS DURVJU DIENĀS LAIMĒ KĀZU KLEITU NO SALONA AMELIA!

Nāc uz KĀZU SALONU ATVĒRTAJĀM DURVJU DIENĀM 23.aprīlī un laimē kāzu kleitu 800eur vērtībā no kāzu kleitu dizaina studijas AMELIA!

Kāzu kleitu dizaina studija AMELIA, tā ir vieta, kur ikkatras līgavas sapnis var tikt pārvērsts realitātē. Mēs varam lepoties, ka kopš 2010.gada esam realizējuši simtiem līgavu sapņus, kur ikkatra līgava spēj sajusties īpaša, skaista un neatkārtojama. Būt vienīgā.
atlass00
Mūsu kāzu kleitas atšķiras ar savu askētismu, eleganci un romantismu. Katra detaļa ir mūsu roku darbs, ko darinājušas mūsu čaklās šuvējas un dizainere. Divu pilnīgi vienādu kleitu vienkārši nemēdz būt, tas vien jau nozīmē, ka mēs mīlam savu darbu — mūsu kleitas.

atlass
Ja starp gatavo kleitu plašo piedāvājumu, nespēsiet atrast savu ĪSTO un vienīgo, tad mūsu čaklās šuvējas piedāvās uzšūt tieši Jums. Izstrādāsim skices ar vissīkākajām detaļām, tieši pēc jūsu vēlmēm, lai jūsu kleita būtu tieši jūsu kleita. Mūsu salons ir izlolojis vairākus tūkstošus kāzu kleitu visdažādākajos stilos. Kā arī droši tās varat kombinēt — no trim gatavām izveidot vienu veselu. Mūsu burvīgās un čaklās, ar vairāk kā 20. gadu ilgo pieredzi, šuvējas, spēj darīt brīnumus.
Protams, katra līgava var pieskaņot tieši sev un savai kleitai savu līgavaini — ar vestes, kaklasaites vai tauriņa palīdzību.

atlass ar mežģ.jpg5
Skat. Amelia kāzu kleitu piedāvājumu šeit: https://www.ligavam.lv/profils/amelia/

Šeit atrodama nepieciešamā informācija par KĀZU SALONU ATVĒRTAJĀM DURVJU DIENĀM: https://www.ligavam.lv/kazu-salonu-atvertas-durvju-dienas/