NOSVINI SAVU ĪPAŠO NOTIKUMU BALTAJĀ POP-UP PIKNIKĀ!

NOSVINI SAVU ĪPAŠO NOTIKUMU BALTAJĀ POP-UP PIKNIKĀ!
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Tikko tapis zināms datums vienam no vasaras gaidītākajiem notikumiem – baltajām pop-up piknika vakariņām L’elegante Pop-Up Picnic.  Šovasar tās notiks 6. jūlijā. Noslēpumainais pikniks reizi gadā tiek uzburts kādā vakariņošanai neierastā vietā, izceļot pilsētas skaistākās publiskās vietas un ļaujot tajās piedzīvot maģisku notikumu.

Iespējams, tas ir tieši tas, ko tu meklē! Šīs priekpilnās vakariņas var būt lieliska vieta meiteņu pirmskāzu ballītei.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Tā varbūt īstā vieta, kur sarīkot neformālas vakariņas līgavas un līgavaiņa ģimenēm, lai tās labāk iepazītos pirms lielās dienas.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Bet iespējams jūs esat tieši tik traki, lai pirms šī pasākuma „pa kluso” salaulātos un izbaudītu maģisku dienu divatā, bet vakarā savus tuvākos satiktu šajā brīnišķīgajā pasākumā un pārsteigtu ar vārdiem: „Hei! Mēs šodien apprecējāmies!”

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

L’elegante Pop-Up Picnic koncepts ik gadu ir nemainīgs. Intriga par slepenā piknika norises vietu tiek saglabāta līdz pēdējam brīdim. Tikai pasākuma dienā vakariņu dalībnieki uzzina, kur tiem jāierodas, tērptiem eleganti baltā, līdzi ņemot uzkodas, vīnu un visu nepieciešamo skaistam galda klājumam, lai kopīgi radītu svētkus. Vakars tiek pavadīts īpaši pozitīvā atmosfērā, izbaudot mirkļa burvību un prieku, ko sniedz elegantas, nesteidzīgas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem. L’elegante Pop–Up Picnic var pieteikties ikviens interesents, kurš ir gatavs piedzīvojumam un tā īpašajiem nosacījumiem. Detalizētāka informācija atrodama www.popupicnic.lv . Taču jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ tiem, kuri vēlas piedalīties, nevajadzētu vilcināties ar pieteikšanos. Pērn visas vietas tika rezervētas rekordīsā laikā – mazāk nekā 24 stundās.