TOP

2 gadus ar mums

LIENE URESINA

Latvija

lieneuresina.com

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu LIENE URESINA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Mani sauc Liene Uresina un es esmu transformāciju trenere, kura mainījusi vairāku tūkstošu cilvēku dzīves kā Latvijā, tā arī ārpus tās. Es palīdzu uzņēmējiem attīstīt biznesu un transformēt domāšanu, kā arī strādāju ar sievietēm, veidojot dažādas programmas un vadot lekcijas, lai viņas sasniegtu savu maksimālo potenciālu, piepildītu sapņus un kļūtu par veiksmīgām, neapturamām sievietēm!

Esmu izvirzījusi misiju palīdzēt vismaz 100 000 sievietēm Latvijā, lai viņas kļūtu laimīgas.

Lai iegūtu pieredzi, esmu mācījusies pie pasaules vadošajiem transformācijas līderiem, piemēram, Robina Šarma, Tonija  Robinsa un citiem, kā arī esmu kļuvusi par atzītu FORBES kouču.

Es lieliski zinu, ko nozīmē uzsākt savu biznesu, ko nozīmē kļūdīties un pazaudēt ticību sev. Tieši šī pieredze man palīdzējusi iekāpt savu klientu kurpēs un atrast viņu unikālo laimes formulu.

Ik dienas es dalos ar vērtīgiem padomiem un atklāsmēm savā Instagram kontā @liene.uresina, kā arī dāmām, kuras vēlas izaicināt sevi un augt, es esmu radījusi vidi ar līdzīgi domājošām sievietēm platformā Facebook. Meklē: Tava transformācija ar Lieni Uresinu.

Vairāk iepazīties ar mani un manām programmām iespējams mājaslapā https://lieneuresina.com/lv, vai arī rakstot uz e-pastu liene@lieneuresina.com.


Lasi: