3 PAVĀRU RESTORĀNS TAM LABAM BŪS AUGT

Lieliska atmosfēra un serviss īpašajai dienai
3 PAVĀRU RESTORĀNS TAM LABAM BŪS AUGT

3 pavāru restorāns Tam labam būs augt ir atklātās virtuves tipa restorāns, kuru iemīļojuši gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi. 2011. gada septembrī to dibināja divi Latvijā pazīstami pavāri Mārtiņš Sirmais un Ēriks Dreibants.

Restorāns ir strauji ieguvis popularitāti un vietu izcilāko Latvijas restorānu vidū. Par to liecina iegūtās godalgas – 3. vieta Ekselences 50 labāko restorānu topā Latvijā 2013. un 2014. gadā un 4. vieta 2015. gadā.

Neskatoties uz panākumiem, esam pieejami, draudzīgi un atvērti visiem – mīlam klientus un sniegsim teicamu servisu vissarežģītākajās situācijās. Paēdināsim un apkalposim arī jūs īpašajā kāzu dienā!

Restorāna 2. stāvā ir pieejamas divas atsevišķas zāles, privātu pasākumu rīkošanai. Mazākā, American Express ir 90 m2 liela zāle ar iebūvētu virtuvi. Tā būs piemērota, gan svinīgām svētku pusdienām vai vakariņām, gan aktīvākām kāzu svinībām ar viesu līdzdarbošanos virtuvē. Zāles ietilpība pasākumos ar aktīvu viesu iesaisti: 30 personas, vakariņās/ pusdienās pie klātiem galdiem: 45 personas.

Otra, lielākā, Littala zāle (110 m2) ļaus uzņemt jau svinības kuplākā viesu lokā. Pasākumos ar aktīvu viesu iesaisti: 45 personas, vakariņās/ pusdienās pie klātiem galdiem: 80 personas.

Gaidīsim jūs ciemos! 3 pavāri – zina ko savāra!

Līgavām iesaka