AL SVETS

Īstenot sapņus ir mūsu mīļākā nodarbe
AL SVETS

Mēs labprāt piepildīsim visu, par ko vien jūs sapņojat jūsu īpašajā dienā!

Oficiālās un simboliskās ceremonijas ar vedējiem un viesiem vai divatā jebkurā pasaules malā.

Kāzas ārzemēs vairs neliekas tik dārgas un nesasniedzamas, daudzas viesnīcas piedāvā viesiem rīkot simboliskās kāzu ceremonijas bezmaksas.

Oficiālā laulības ceremonija – ir valstis, kur iespējams noslēgt oficiālo laulību, kas tiks atzītas Latvijas teritorijā. Oficiālajai laulību ceremonijai ir jāgatavojas iepriekš, jo bez čemodāna vajadzēs vēl  dokumentus, medicīniskās izziņas utml., noslēdzot laulību ārvalstīs, jāievēro attiecīgās valsts laulības noslēgšanas forma un likumi. Līdz ar to dokumentus, kas nepieciešami laulības noslēgšanai ārvalstīs, nosaka konkrētas valsts normatīvie akti. Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, svinību vietu, transportu, programmu, kā arī nodrošinām juridisku palīdzību vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

Simboliskās kāzu ceremonijas – šis ir vispopulārākais ceremonijas veids, kas var būt rīkota diviem jaunlaulātajiem vai arī iekļaujot lieciniekus un viesus. Pēc simboliskās ceremonijas netiek izdota laulības apliecība, oficiāli noslēgt laulību jūs varat valstī, kurā dzīvojat – pirms vai pēc brauciena. Mēs sagatavojam dažādas kāzu ceļojumu paketes, taču mēs zinām, ka īpašai dienai ir jābūt individuālai, tāpēc aicinām uz konsultāciju, mūsu speciālisti kopā ar jums izstrādās unikālās kāzas vai kāzu ceļojuma scenāriju.

Kāzu ceļojums un medus mēnesis – ja kāzas nosvinētas mājās, uz kurieni doties, lai izbaudītu  jauno ģimenes dzīvi un ne par ko nedomātu? Varbūt kruīzā vai uz tropiskajām salām vai ar mašīnu apkārt Eiropai? Uzticiet mums savas rūpes, mūsu konsultanti sniegs jums pilnu informāciju par kāzu ceļojumu plānošanu un īstenošanu, visiem pāriem 3 mēnešu laikā pirms un pēc laulības 5-10% atlaide uz visiem ceļojumiem.

Romantiskākās vietas jūsu īpašajām dienām:

Līgavām iesaka