ALANDEKO

Kāzu dāvanas ar stilu
ALANDEKO

Apkārtējai videi ir nozīme – un mēs esam izvēlējušies šādu darbības virzienu – padarīt skaistāku vidi, kurā uzturamies! ALANDEKO ir īstā  vieta stila entuziastiem un interesantu dāvanu meklētajiem! Pie mums atradīsi piemērotāko dāvanu gan jaunajam pārim, gan vecākiem, stilīgas dāvaniņas viesiem kā arī dažādas lietas svētku dekorēšanai un īstās svētku noskaņas radīšanai!

ALANDEKO veikalos piedāvājam  praktiskas un noderīgas lietas mājai, kas kļūs par lielisku dāvanu jaunajam pārim- spoguļus, mēbeles, lampas, pulksteņus, paklājus, mājas tekstilu un bāra piederumus! Visplašākajā klāstā arī stilīgas lietas interjeram- dekori, stikla sienas attēli, puķu podi, svečturi, foto rāmji, grāmatu turētāji un vāzes!

Domājot par svinību dekorēšanu, ALANDEKO ir īstā vieta, kur meklēt interesantas lietas – putnu būrīšus, salvešu turētājus, glāzes jaunlaulātajiem, tāfeles, sienas dekorus ar dažādām atziņām un izteicieniem, kastītes, dekoratīvās vāzes, mākslīgos ziedus, mākslīgās zāles un vēl bezgala daudz noderīga, lai svētkus padarītu īpašus un ar odziņu!

 

Līgavām iesaka