Ambassade de la Beaute Riga

Sagatavosim līgavu un kāzu viesus neaizmirstamai kāzu dienai!
Ambassade de la Beaute Riga

Latvijā Ambassade de la Beaute skaistuma institūts veiksmīgi darbojas kopš 2009.gada. Tas pieder starptautiskajam Ambassade de la Beaute luksus klases salonu tīklam, tādējādi nodrošinot augstas kvalitātes garantiju. Šī zīmola salonu impērijas skaistuma vēsture aizsākās apmēram pirms 40 gadiem, kad kosmētikas zīmola Biologique Recherche dibinātājs Ivans Alušs pašā Parīzes sirdī Elizejas laukos atvēra pirmo skaistuma institūtu Ambassade de la Beaute. Pieprasījums pēc skaistuma institūta pakalpojumiem izraisīja tā pārstāvēto salonu attīstību visā pasaulē, tai skaitā Rīgā, kur Ambassade de la Beaute ir kļuvis par iecienītu skaistumkopšanas vietu visizsmalcinātākajai Latvijas publikai.

Viena no Ambassade de la Beaute veiksmes sastāvdaļām ir franču ekskluzīvā profesionālā kosmētika Biologique Recherche, kas izveidota, pamatojoties uz klīnisku pieeju un izmantojot dabiskus, augstas tīrības pakāpes komponentus, padarot to par īpaši efektīvu kosmētiku. Svarīgi ir arī tas, ka zīmols koncentrējas uz cieņas pilnu attieksmi pret ādu filozofiju: galvenais mērķis ir saglabāt labā stāvoklī tās aizsargājošo funkciju. Šo zīmolu ir iecienījušas pasaules slavenības Madonna, Andželīna Džolija, Breds Pits, Salma Hajeka un daudzi citi. Ambassade de la Beaute Baltijas valstīs ekskluzīvi pārstāv arī dabisko un videi nekaitīgo kosmētikas zīmolu KURE BAZAAR.

Salonos Ambassade de la Beaute visā pasaulē strādā augstas klases kosmetologi, pieredzējuši manikīra un pedikīra speciālisti un labākie matu stilisti ar starptautisku izglītību.

Ambassade de la Beaute neapšaubāmi pieder pie augstākās kategorijas saloniem, par ko liecina arī sadarbība ar holistiskās medicīnas ekspertu no Londonas Nišu Joši (Nish Joshi), kura klienti ir daudzas slavenības, tostarp Gvineta Paltrova, Keita Mosa un Donna Karana. Pie šī speciālista savulaik ir vērsusies arī princese Diāna.

Ambassade de la Beaute arī  turpmāk nodrošinās, lai Latvijas galvaspilsētā būtu pieejami visaugstākās kvalitātes pakalpojumi un pasaules klases eksperti, tādējādi akcentējot savu misiju – jūsu skaistums ir mūsu rokās!

Sagatavosim līgavu un kāzu viesus brīnišķīgai un neaizmirstamai kāzu dienai!

Līgavām iesaka