ANNAS KOKU SKOLA

Skaistas, viesu mīlošas telpas jūsu gadsimta kāzām
ANNAS KOKU SKOLA
Viesu skaits: 80
Guļvietu skaits: 48
Līdz Rīgai/km: 27

Šeit dabas vērtības saplūst ar cilvēku radītajām. Lai gan skolas ēka ir celta pavisam nesen, tās arhitektūra ir harmonijā ar senatnīgo apkārtnes ainavu – Babītes Annas baznīcu un vecajiem ozoliem.

Aiz mājas atrodas mežs ar Ziemassvētku kauju ierakumiem, pagalmā iekārtots viesmīlīgs dārzs ar brīvdabas skatuvi. Staigājot pa skolas teritoriju, atradīsiet eksperimentu lauku, kur tiek skoloti koki. Lepojamies ar četriem valsts nozīmes dižkokiem. Netālu atrodas Babītes ezers, zirgaudzētava, peldvieta, laivu noma un Cenas tīreļa dabas taka.

Mājas pirmajā stāvā atrodas vestibils, virtuve ar ozolkoka leti, kā arī kamīnzāle OZOLS ar nelielu, bet ērtu skatuvi. Otrajā stāvā izvietota klase  ĀBELE un zāle LIEPA. Trešajā stāvā atrodas dzīvoklis un divas mājīgas istabas.

Ikdienā Annas koku skolā un tās apkārtnē valda patīkama rosība, kurā aicinām piedalīties arī jūs, ja vēlaties īrēt telpas pasākumiem darbadienās. Nedēļas nogales būs piemērotas privātām svinībām vai netraucētai ģimenes atpūtai DIREKTORA apartamentos, kad varēsiet  nesteidzīgi baudīt apkārtējās dabas mieru un klusumu.

Līgavām iesaka