Ārpus laika

Unikāla kāzu ceremonijas un svinību vieta apaļā mājā
Ārpus laika
Viesu skaits: 100
Guļvietu skaits: 11
Līdz Rīgai/km: 28

Ārpus laika ir 4 ha mierpilnu sajūtu vieta mežā – 28 kilometrus no Rīgas centra, kur, nesteidzīgi, izbaudīt vienu no dzīves nozīmīgākajiem brīžiem. Dabā katrs augs un koks ir unikāls tā pat kā mīlestība, kas savedusi kopā laulājamos. Parka dīķis ir kā divas pusītes, kas zem romantiskā tiltiņa saplūst kopā.

Vietas nosaukums – Ārpus laika ietver tā galveno ideju – ļauties sajūtām, aizmirstot par laika esamību, izbaudot brīdi ārpus pašu pieņemtajiem rāmjiem. Šajā vidē iederēsies līgava gan ar basām kājām un pļavas ziedu vainagu galvā, gan rotājusies pērlēs, jo Ārpus laika ir unikāla vieta ar dizaina viesu namu apaļajā mājā, sakoptu parku un puķu dobēm mežā.

Kāzu svinētājiem piedāvājam vienas dienas kāzas siltajā gadalaikā līdz 100 svinētājiem ar 11 guļvietām pašiem tuvākajiem. Jūsu rīcībā būs:

  • Lielā terase

Lielo terasi viesi sauc par apgāzto laivu, vaļa vēderu vai baznīcu brīvā dabā, kur ~ 200m2 var svinēt līdz pat 100 viesiem. Tur būs iespēja brīnišķīgai ceremonijai jebkādos laika apstākļos.

  • Mazā lapene dīķī uz salas

Uz salas, unikālajā koka lapenē, kas izvietota parka vidū, fotogrāfam paveras neierobežotas iespējas iemūžināt svarīgo brīdi uz meža, pļavas vai lauka fona. Tur arī ir iespējams patverties lietus laikā, ērti izvietojot ap 40 krēsliem.

  • Viesu mājas pirmā stāva zāle

Viesu nama pirmā stāva zālē ir iespējams uzņemt no 30 – 45 cilvēkiem banketā pie galdiem.

  • Parka teritorija

Ārpus laika parka teritorija ir 4 hektāri, kas ir sadalīti vairākās zonās – svinēšanai, laiskai atpūtai, ugunskura kurināšanai un rituāliem, pastaigām mežā.

  • Nakšņošanas iespējas

Viesu nama četros dizaina numuros varēs nakšņot 11 personas.

  • Pirts un atpūtas zona

Kāzu svinību otrajā dienā būs iespējams izmantot pirts pakalpojumus.

  • Bērnu programma mazajiem viesiem

Lai vecāki varētu izbaudīt kāzu svinības, vakara nodarbes bērniem organizēs Ārpus laika animātors.

Ārpus laika svinētājiem piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus, trauku nomu, galda klāšanas pakalpojumus.

Visvairāk bildes no dažādiem kāzu svinību pasākumiem Ārpus laika skatiet mūsu mājaslapā, Facebook un Instagram kontā.

Līgavām iesaka