Ārpus laika

Unikāla kāzu ceremonijas un svinību vieta apaļā mājā
Ārpus laika

Ārpus laika ir 4 ha mierpilnu sajūtu vieta mežā – 28 kilometrus no Rīgas centra, kur, nesteidzīgi, izbaudīt vienu no dzīves nozīmīgākajiem brīžiem. Dabā katrs augs un koks ir unikāls, tā pat kā mīlestība, kas savedusi kopā laulājamos. Parka dīķis ir kā divas pusītes, kas zem romantiskā tiltiņa saplūst kopā.

Vietas nosaukums – Ārpus laika  ietver tā galveno ideju – ļauties sajūtām, aizmirstot par laika esamību, izbaudot brīdi ārpus pašu pieņemtajiem rāmjiem. Šajā vidē iederēsies līgava gan ar basām kājām un pļavas ziedu vainagu galvā, gan rotājusies pērlēs, jo Ārpus laika ir unikāla vieta ar dizaina viesu namu apaļajā mājā, sakoptu parku un puķu dobēm mežā.

Kāzu svinētājiem piedāvājam ceremonijas vietas Ārpus laika parkā:

  • Lielajā terasē

Lielo terasi viesi sauc par apgāzto laivu, vaļa vēderu vai baznīcu brīvā dabā, kur ~ 200m2 var svinēt līdz pat 100 viesiem. Tur būs iespēja brīnišķīgai ceremonijai jebkādos laika apstākļos.

  • Mazajā lapenē dīķī uz salas

Uz salas, unikālajā koka lapenē, kas izvietota parka vidū, fotogrāfam paveras neierobežotas iespējas iemūžināt svarīgo brīdi uz meža, pļavas vai lauka fona. Tur arī ir iespējams patverties lietus laikā, ērti izvietojot ap 40 krēsliem.

  • Jebkurā vietā parkā vai mežā

Pļaviņā vai mežā – labos laika apstākļos jūs varēsiet atrast sev vispiemērotāko vietu ceremonijas norisei.

Ārpus laika viesiem piedāvājam ēdināšanas un galda klāšanas pakalpojumus, trauku nomu.

Visvairāk bildes no dažādiem kāzu svinību pasākumiem Ārpus laika skatiet mūsu mājaslapā, Facebook un Instagram kontā.

Līgavām iesaka