BEĀTE RIEKSTIŅA

Dejas brīdis ir maģisks un intīms
BEĀTE RIEKSTIŅA
Foto BY DAINA GEIDMANE PHOTOGRAPHY
  • +371 29645174
    +371 2964****

Esmu dejotāja un horeogrāfe. Savu dejas pieredzi protu izmantot veidojot skaistas kāzu dejas tā, lai tās paliktu atmiņā. Kāzu dejā visbūtiskākais man ir savstarpējās attiecības, mīlestība un patiesums, tāpēc neuzskatu, ka dejai ir jābūt ideālai un samākslotai. Ir jāatrod tā īpašā dzirksts un jāpārvērš dejā. Balstos uz sajūtām, kuras gūstu iepazīstot pāri tuvāk, nevis deju soļiem vai stilu. Svarīgi, lai deja patiktu ne tikai viesiem, kas ir skatītāju lomā kāzās, bet arī pats pāris to spētu izbaudīt, un viņiem dejas mācīšanās process būtu interesants un viegls. Ir lieliski apzināties, ja pāris paziņo, kas dejas mācīšanās laikā ir pilnīgi aizmirsuši koncentrēties un uztraukties par kāzu organizatoriskajām lietām. Jā, tā ir arī sava veida prāta relaksācija, kas īpaši svarīga aizņemtajā kāzu organizēšanas procesā.

Katru deju veidoju  īpaši un tikai vienam pārim paredzētu. Tā ir neatkārtojama, tāpēc tā ir unikāla kā pašas kāzas.  Dejas apguves process ir radošs un viegls. Pat nedejotājam būs pārliecība par savām dejas prasmēm.

Visvairāk mani uzrunā radoši pāri, kas nebaidās no trakām un oriģinālām idejām, bet tāpat cienu pārus, kas izvēlas klasikāku dejas soli. Mēs vienmēr atrodam kompromisu. Nekad horeogrāfiju nestādu augstāk par pāra fiziskajām spējām. Man svarīgi, lai viņi savā kāzu dienā un dejas laikā izskatās lieliski. Tā nav manu profesionālo ambīciju realizēšana, bet gan vēlme izcelt skaisto un unikālo, lai dejas brīdis ir maģisks un intīms.

Līgavām iesaka