BORDO

Pasākumu arhitekti
BORDO

Saistītie kāzu stāsti

Bordo logo_fons-page-001

CHOCOLATE EVENTS atdzimst jaunā veidolā un kļūst par BORDO. Dodoties pāri laika joslām, izzinot ideju graciozitāti, elpojot elegances dabiskumu un baudot grandiozu svētku pacēlumu, ir sasniegts punkts, kurā briedums dāvā jaunu dzirksti. Pasākumu aģentūras CHOCOLATE EVENTS pieredze ir gandrīz 10 gadi. Esam izauguši,  kļuvuši viedāki un vēlamies pilnveidoties arī turpmāk.

Tā ir kvalitāte, elegance, noslēpums, grācija, viedums, māksla, pārsteigums, šarms, unikalitāte. Tās ir satraucošas pārmaiņas ar stāstu jau pavisam citā kvalitātē un ar sajūtu, ka spējam sevi pieteikt jaunā ampluā – kā “pasākumu arhitektus”.

Gan Latvijā, gan ārpus tās mēs kāzas organizējam jau no 2007.gada, un tās mums ir bijušas visdažādākās. Sākot ar eleganti izsmalcinātām kāzām kā samtaina melnās šokolādes trifele rožlapiņu glazūrā, līdz pat trakoti ekstrēmām un jautri krāsainām kāzām kā šokolādes bon-bonga čaukstošā ArtDeco papīrītī.

Katram laimīgajam pārim veltam individuālu pieeju un, iespējams, vēl nebijušas idejas, jo katras kāzas ir kā UNIKĀLS notikums, kurš spilgti paliks atmiņā uz visiem laikiem. Kāzu dienai ir jābūt pēc iespējas personīgākai un īpašākai ar svarīgām detaļām un pārsteiguma momentiem.

Esam gatavi dažādiem izaicinājumiem un vēl nebijušām idejām.

Mūsu lielākā balva ir laimes dzirksts jaunā pāra acīs, jo viss bija izdevies vēl labāk nekā viņi cerēja.

Atcerieties – kāzas nenozīmē ne stresu, ne izrādi draugiem un paziņām. Kāzas ir mīlestības rituāls! Kāzas ir svētki! Kāzas ir līksmība un nebeidzama jautrība! Kāzās galvenais noteicējs ir pats pāris un viņi arī izlemj, kā šo pasakaino notikumu atzīmēt.

Lasi rakstu: KĀZAS IR SVĒTKI

Lasi interviju: SINDIJAI VILDEI PATĪK RADĪT LEĢENDĀRUS NOTIKUMUS

Līgavām iesaka