DĀVANU SERVISS

Lielākais un pieredzes bagātākais piedzīvojumu dāvanu veikals Latvijā
DĀVANU SERVISS

SIA Dāvanu Serviss ir lielākais un pieredzes bagātākais dāvanu karšu veikals Latvijā, kas dibināts 2007. gadā, kā viena no starptautiskā uzņēmuma Activity Gifts filiālēm. Esam uzņēmums ar spēcīgu kolektīvu, zinošiem un pieredzes bagātiem dāvanu ekspertiem, kas jebkuram palīdzēs piemeklēt visatbilstošāko dāvanu.

Dāvanu Serviss ir lieliska izvēle, ja vēlies pārsteigt savus mīļos ar ko īpašu un neaizmirstamu. Mēs dāvājam spilgtas emocijas un sapņa piepildījumu, kas liek elpai aizrauties un mirdzumam acīs nepazust vēl ilgi pēc izmēģinātā piedzīvojuma! Mēs uzskatām, ka labākā dāvana ir iespaidi, ko atceras visu mūžu! Turklāt, dāvinātājam labākā sajūta rodas tieši no dāvanas saņēmēja neviltotā prieka, par kāda kvēla sapņa īstenošanu!

Mūsu klāstā ir pieejamas vairāk nekā 10 000 dāvanu kartes, kas nodrošina to, ka sev tīkamo reibinošo piedzīvojumu vai relaksējošo atpūtu, vai garšu kārpiņu lutinošo maltīti spēs atrast pat visizvēlīgākie dāvinātāji un dāvanu saņēmēji.

Vasara ir gadalaiks, kurā tiek nostiprinātas mīlestības saites. Kāzu gadalaiks. Gadalaiks, kurā pie mums bieži vēršas gan kāzu viesi, ar mērķi atrast to īsto un vienīgo dāvanu, ko pasniegt tiem, kas atraduši savu īsto un vienīgo personu, kā arī jaunlaulātie, lai pateiktos vedējiem, lai pateiktos vecākiem par mīlestību, rūpēm un dāvātu mirkli atelpas pēc skaistā, bet intensīvā kāzu plānošanas laika.

Mūsu dāvanu eksperti kļūst par daļiņu no jūsu kāzu virpuļa, dodot iespēju pat pēc lielās dienas vēl aizvien sajust maģiju, nojaukt robežas starp realitāti un sen lolotiem sapņiem un piedzīvot vēl un vēl elpu aizraujošus mirkļus.

Vairāk informācijas zvanot vai rakstot, kā arī interneta vietnē youtube.

Mūsu rekvizīti:
SIA “Dāvanu Serviss”
Juridiskā adrese: Brīvības gatve 197 H, Rīga, LV -1039
Faktiskā adrese: Kr. Valdemāra iela 118, 417. kab, Rīga, LV -1013
Uzņēmuma reģ. Nr.: 40003988724
Banka: A/S Swedbank, kods HABALV22
Konts: LV28HABA0551019765979

Līgavām iesaka