Dome SPA

Relaksējoši skaistuma rituāli
Dome SPA
Dome hotel spa

Izsmalcināts un pārdomāts DOME SPA procedūru klāsts, piedāvā vairāk nekā 30 atslābinošas, tonizējošas un atjaunojošas procedūras un SPA rituālus, kuras padarīs jūsu atpūtu pilnvērtīgu.

Dome SPA koncepcija ir balstīta uz individuālu pieeju katram klientam un profesionālu izpildījumu. SPA speciālisti ieteiks tieši jums atbilstošāko un vajadzīgāko procedūru sejai, ķermenim, masāžu vai kopšanas procedūru turku-tvaiku pirtī Hammam un saunā.

Elegantajā Dome SPA var pilnībā atslābināties un baudīt klusumu, izjūtas, komfortu, gara un ķermeņa harmoniju. To garantē profesionālie meistari un ekskluzīvie kosmētiskie līdzekļi – Biologique Recherche un THALION.

Jūsu rīcībā ir divas masāžas telpas skaistumkopšanas procedūru veikšanai, diskrēta atpūtas telpa, kur varat baudīt dažādas tējas un atspirdzinošus kokteiļus, kā arī ērtas ģērbtuves.

Turku tvaika pirts apmeklējums sniegs līdzsvaru, bet relaksēšanās saunā, 5.stāvā, ar skatu uz Doma baznīcas torni un zvaigžņotām debesīm, pārvērtīs pirts rituālu patiesā baudā.
Gan SPA, gan sauna ir lieliski piemērotas meiteņu ballītēm (līdz 6 personām), kā arī līgavām vai līgavaiņiem, kas vēlas pilnā klusumā un vienatnē izbaudīt skaistuma rituālus pirms mūža svarīgākās dienas.

DOME SPA darba laiks:

Pirmdiena –Svētdiena

10:00 līdz 20:00

Rezervējiet jūsu atpūtu Dome SPA iepriekš: T. + 371 67509010

Līgavām iesaka