GASTRONOME

Izsmalcināti, garšīgi un radoši
GASTRONOME

Gastronome komanda rīko vienus no labākajiem kāzu banketiem Rīgā. Mums ir viss, lai padarītu jūsu svētkus spilgtus un neaizmirstamus – ērtas zāles eleganto mazo un demokrātisko svinību vadīšanai, augstākās klases pavāri, konditori un vīnzinis, visplašākā ēdienu izvēle, kas spēj pārsteigt pašus izlutinātākos gardēžus, fantastiski garšīgas, kreatīvas tortes un bagāta vīnu izvēle.

Svinību organizēšanas varianti var būt neskaitāmi daudz. Bankets pilī vai restorāna zālē, furšets Dzimtsarakstu nodaļā vai izbraukuma reģistrācijas vietā, spilgta ballīte ar dzīvu mūziku un dīdžejiem ārpus pilsētas kotedžā vai jūras krastā – jebkur pēc jūsu izvēles.

Mūsu profesionāļu komanda pārdomās visu līdz sīkumiem. Piemēram, kamēr jaunlaulātie dosies ar fotogrāfu tradicionālajā kāzu pastaigā – fotosesijā, lai uztaisītu skaistas bildes atmiņām, mēs veltīsim laiku viesiem, lai viņi neilgotos, gaidot, bet jautri pavadītu laiku pie šampānieša glāzes ar izsmalcinātām uzkodām.

Varam sarīkot nelielu furšetu viesiem pirms paša banketa. Kamēr tiek servēts galds un tiek izvietoti ēdieni, viesi var nobaudīt vieglus kokteiļus, izsmalcinātus kanapē, sulīgus augļus un garšīgus desertus.

Galvenajam galdam Gastronome pavāri var jums pagatavot piena sivēnu, pildītu ar fuagra vai paipalām, zosi, pīli, jēra kāju vai trusi – visu, ko vien jūs vēlaties. Varam pasniegt uz galda visgardākās svaigo austeru šķirnes un praktiski jebkuru ekskluzīvo zivi, lobsterus, astoņkājus, langustus.

Jūs varat gan pasūtīt jau gatavos ēdienus, gan arī vienoties, ka Gastronome pavāri pagatavos tos jūsu acu priekšā. Vasaras pasākumiem var iznomāt grilu. Var izklaidēt viesus ar šodien modē esošām slēgtām dažādu austeru un zivju šķirņu degustācijām, kā arī ar Gastronome šefpavāra Jevgenija Ponomarjova meistarklasēm un izsmalcināto ēdienu gatavošanas šovu.

Nekas nesabojās jums garastāvokli kāzu dienā. Mūsu laipnie un dzīvespriecīgie viesmīļi un bārmeņi uzmanīgi rūpēsies par to, lai jums būtu ērti un komfortabli, ar neredzamām saitēm savienojot kāzu banketa priecīgo atmosfēru.

Pasūtīt banketu vēlams ne vēlāk kā 7 dienas iepriekš. Bet, pasūtot banketu ar mūziku, izklaides programmu un zāles īri – vismaz mēnesi iepriekš.

Līgavām iesaka