Grupa KEKSI

Īsts rokenrols!
Grupa KEKSI
  • + 371 26757224
    + 371 2675****

Īsts rokenrols un Keksi – nepārspējama enerģija, augstvērtīgs muzikāls sniegums un mūzika, kas ievelk jau teju gadsimtu! Viena no Baltijā senākajam un zināmākajām rock’n’roll un rock’a’billy žanra grupām. Keksi zina, kā atdzīvināt deju grīdu un sniegt fantastisku dzīvesprieka devu!

Grupa Keksi dibināta pirms 20 gadiem, vēl joprojām aktīvi koncertē un pulcē pilnas skatītāju un klausītāju zāles. Repertuārā –  Keksi orģinālkompozīcijas, kas apvienotas jaunākajā grupas CD “New Guy In Town”, kas pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, kā arī virkne lielisku rock’n’roll un rock’a’billy žanru kompozīciju, kas pasauli iekaroja 20. gadsimta vidū un otrajā pusē – Johnny BGoodeGo Daddy-OIf You Can’t Rock MeCrazy Little Thing Called Love, Americano, Route 66, Rock Around the Clock u.c. Tās savulaik satricinājušas deju grīdas visā plašajā pasaulē, kad uz skatuves kāpa tā laika leģendas Čaks Berijs, Elviss Preslijs, Nat King Cole, Stray Cats un citi.

Grupas sastāvā muzicē septiņi profesionāli mūziķi – Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Raitis Kalniņš (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons/ baritonsaksofons), Valters Šmits (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (kontrabass).

 

 

Līgavām iesaka