INDIVI

Mēs piešķiram mīlestībai formu
INDIVI
  • + 371 27266999
    + 371 2726****

INDIVI – mēs piešķiram mīlestībai formu!

INDIVI komanda var lepoties ar zinošiem jomas speciālistiem un In-house juvelieriem ar vairāk nekā 15 gadu darba pieredzi. Katram klienta vēlmēm pieejam individuāli, jo saprotam, ka saderināšanās vai laulību gredzenu izvēle ir ļoti nozīmīgs brīdis katra pāra attiecībās. Piedāvājam mūsu dizainētus juvelierizstrādājumus, kā arī veicam individuālu dizainu pasūtījumus. Klients tiek informēts par gredzena tehniskajiem datiem – dārgmetālu provi, dimantu īpašībām, jo gredzeni ir ne tikai mīlestības apliecinājums viens otram, bet arī investīcija visam atlikušajam mūžam. Strādājam tikai ar sertificētiem dimantiem un augstas kvalitātes dārgmetāliem, tāpēc varam jums galvot, ka iegādāsieties pašu labāko izstrādājumu, kāds ir pieejams.

INDIVI rotaslietu piedāvājumā ir gan laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, rotaslietas ar dārgakmeņiem, pērļu rotaslietas, auskari, kuloni, rokassprādzes un zelta aksesuāri vīriešiem.

INDIVI ideja balstīta interneta tirdzniecībā, tādējādi nodrošinot zemākās juvelierizstrādājumu cenas tirgū, bet tie, kas vēlas aplūkot INDIVI juverizstrādājumus dzīvē, aicināti paviesoties mūsu izstādes telpā pašā Vecrīgas sirdī, Mucenieku ielā 7. Par ierašanos lūgums informēt iepriekš sazinoties ar mums pa tālruni + 371 27266999 vai rakstot uz info@indivi.lv un saskaņosim jums piemērotākos vizītes laikus.

Mūsu klientiem nodrošinām pasūtījumu ātru izgatavošanu, to bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā, piegādi visā Eiropas Savienībā un ne tikai, kā arī 30 dienu atgriešanas garantiju, ja tomēr izvēlētais juvelierizstrādājums nebūs iekarojis jūsu mīļoto sirdis.

Kāda ir visgreznākā rotaslieta? Tāda, kura dāvināta ar mīlestību.

Līgavām iesaka